Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ TROTUȘUL (CUI 2813980) este o firmă activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2005. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 789.216 lei (+21% față de 2024) și un profit net de 27.959 lei, cu 26 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 313.202 lei |
| 2017 | 373.976 lei |
| 2018 | 393.824 lei |
| 2019 | 453.256 lei |
| 2020 | 368.291 lei |
| 2021 | 473.374 lei |
| 2022 | 571.301 lei |
| 2023 | 641.345 lei |
| 2024 | 654.902 lei |
| 2025 | 789.216 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 789.216 | 654.902 | 641.345 | 571.301 | 473.374 | 368.291 | 453.256 | 393.824 | 373.976 | 313.202 |
| Profit net | 27.959 | -20.018 | 2.866 | 14.221 | -25.904 | -23.594 | -21.448 | 4.713 | -49.404 | -79.093 |
| Număr mediu de angajați | 26 | 27 | 28 | 31 | 31 | 28 | 33 | 34 | 34 | 35 |
| Active imobilizate | 149.908 | 175.040 | 155.920 | 250.467 | 283.586 | 311.405 | 336.788 | 310.965 | 376.125 | 403.219 |
| Active circulante | 203.049 | 159.422 | 180.621 | 182.412 | 136.410 | 122.378 | 126.716 | 182.473 | 88.881 | 102.982 |
| Stocuri | 58.735 | 57.573 | 60.723 | 59.699 | 64.465 | 75.348 | 69.243 | 62.035 | 55.748 | 55.879 |
| Creanțe | 28.015 | 21.984 | 21.039 | 22.062 | 12.076 | 5.050 | 8.094 | 15.718 | 14.620 | 42.787 |
| Datorii | 83.273 | 90.577 | 71.028 | 91.210 | 76.898 | 61.088 | 77.324 | 80.834 | 70.728 | 53.205 |
| Capitaluri proprii | 269.684 | 243.885 | 265.513 | 341.669 | 343.098 | 372.695 | 386.180 | 412.604 | 394.278 | 452.996 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,44 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
24% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ TROTUȘUL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ TROTUȘUL în 2025 a fost de 789.216 lei, în creștere cu 21% față de 2024.
În 2025, SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ TROTUȘUL a înregistrat un profit net de 27.959 lei.
Activitatea principală a SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ TROTUȘUL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ TROTUȘUL are sediul social la adresa Str. ALEXANDRU IOAN CUZA, Bl. 25, Et. P, Municipiul Onești, Jud. Bacău, 601041.
Da. SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ TROTUȘUL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ TROTUȘUL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].