Marjă netă
SlabFirma a pierdut 77,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ PRECIZIA (CUI 11269692) a fost o firmă din Focșani, județul Vrancea, înființată în 2005 și radiată în 2022. Activitatea principală era Reparații de ceasuri și bijuterii (CAEN 5273).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 4.337 lei (-26% față de 2020) și o pierdere netă de 3.357 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 68.338 lei |
| 2013 | 11.651 lei |
| 2014 | 11.896 lei |
| 2015 | 15.095 lei |
| 2016 | 10.286 lei |
| 2017 | 7.160 lei |
| 2018 | 7.095 lei |
| 2019 | 7.295 lei |
| 2020 | 5.858 lei |
| 2021 | 4.337 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.337 | 5.858 | 7.295 | 7.095 | 7.160 | 10.286 | 15.095 | 11.896 | 11.651 | 68.338 |
| Profit net | -3.357 | 845 | 2.312 | 2.258 | 1.983 | 1.174 | 221 | 1.070 | 598 | 250 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 12.367 | 16.113 | 15.375 | 12.547 | 10.593 | 8.594 | 8.337 | 9.552 | 7.493 | 11.368 |
| Stocuri | - | 2.610 | 2.610 | 2.610 | 2.610 | 2.610 | 6.400 | 171 | 859 | 2.471 |
| Creanțe | - | - | - | - | 27 | 27 | 27 | 27 | 27 | 3.780 |
| Datorii | 515 | 904 | 1.011 | 495 | 799 | 783 | 1.700 | 3.135 | 1.578 | 6.051 |
| Capitaluri proprii | 11.852 | 15.209 | 14.364 | 12.052 | 9.794 | 7.811 | 6.637 | 6.417 | 5.915 | 5.317 |
Firma a pierdut 77,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 24,01 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
4,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată din 09.08.2022. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ PRECIZIA a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Cifra de afaceri a SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ PRECIZIA în 2021 a fost de 4.337 lei, în scădere cu 26% față de 2020.
În 2021, SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ PRECIZIA a înregistrat o pierdere netă de 3.357 lei.
Conform bilanțului pe 2021, SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ PRECIZIA a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2020).
Activitatea principală a SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ PRECIZIA era Reparații de ceasuri și bijuterii (CAEN 5273).
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ PRECIZIA avea sediul social la adresa UNIRII Nr. 11, Municipiul Focșani, Jud. Vrancea, 620095.
Nu. SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ PRECIZIA nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].