Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SCM CETATE (CUI 3075237) este o firmă activă din satul Cetate, Comuna Cetate, județul Dolj, înființată în 2005. Activitatea principală este Alte lucrări de finisare (CAEN 4339).
În 2019 nu a raportat cifră de afaceri, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 29.964 lei |
| 2011 | 26.174 lei |
| 2012 | 26.473 lei |
| 2013 | 33.517 lei |
| 2014 | 31.174 lei |
| 2015 | 36.467 lei |
| 2016 | 18.590 lei |
| 2017 | 15.960 lei |
| 2018 | 3.990 lei |
| 2019 | - |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 3.990 | 15.960 | 18.590 | 36.467 | 31.174 | 33.517 | 26.473 | 26.174 | 29.964 |
| Profit net | 0 | -35.561 | -36.980 | -15.902 | 2 | -16.270 | -15.596 | 383 | 179 | 249 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | - | - | 5 | 4 | - | 6 | 6 |
| Active imobilizate | 81.321 | 109.353 | 109.353 | 109.353 | 109.353 | 109.353 | 109.353 | 109.353 | 113.159 | 115.888 |
| Active circulante | 19.400 | 19.400 | 18.032 | 15.744 | 17.323 | 15.546 | 15.746 | 16.440 | 12.122 | 20.510 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 14.943 | 14.943 | 16.274 | 15.744 | 17.263 | 14.943 | 14.945 | 16.352 | 10.211 | 19.360 |
| Datorii | 124.384 | 152.417 | 115.488 | 75.827 | 61.504 | 51.602 | 35.532 | 20.630 | 10.071 | 21.061 |
| Capitaluri proprii | -23.663 | -23.664 | 11.897 | 49.270 | 65.172 | 73.297 | 89.567 | 105.163 | 115.210 | 115.337 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
123% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SCM CETATE figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2019, SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SCM CETATE a încheiat anul fără profit și fără pierdere.
Conform bilanțului pe 2019, SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SCM CETATE a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2018).
Activitatea principală a SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SCM CETATE este Alte lucrări de finisare (CAEN 4339).
SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SCM CETATE are sediul social la adresa Sat Cetate, Comuna Cetate, Jud. Dolj, 1287.
Nu. SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SCM CETATE nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SCM CETATE figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].