ActivăSRL

SNAP FOOD S.R.L.

Bld. Muncii Nr. 18, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 1085: Fabricarea de mâncăruri preparate

CUI
33903510
Reg. Com.
J2014003512125
Înființată
16 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
1,7 mil. lei
Profit net 2025
207 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.12.2014

Rezumat

Pe scurt

SNAP FOOD S.R.L. (CUI 33903510) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN 1085).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,72 mil. lei (+137% față de 2024) și un profit net de 206.882 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33903510
Nr. Reg. Com.
J2014003512125
EUID
ROONRC.J2014003512125
Cod CAEN principal
1085 - Fabricarea de mâncăruri preparate
Data înființării
16 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Muncii Nr. 18, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ALHAS••• HA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+137,3% față de 2024

1.718.057 RON

2024: 723.974 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.900 RONAnul 2017: 45.000 RONAnul 2018: 40.500 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 510.962 RONAnul 2021: 61.358 RONAnul 2022: 87.280 RONAnul 2023: 272.889 RONAnul 2024: 723.974 RONAnul 2025: 1.718.057 RON

Profit net 2025

+366,0% față de 2024

206.882 RON

2024: 44.394 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.220 RONAnul 2017: 13.977 RONAnul 2018: 25.387 RONAnul 2019: -1.497 RONAnul 2020: 180.707 RONAnul 2021: 15.200 RONAnul 2022: 5.063 RONAnul 2023: 8.751 RONAnul 2024: 44.394 RONAnul 2025: 206.882 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    207 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    724 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    273 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    511 mii lei
    Profit net
    181 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,56Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 56% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
80%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

80% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2024

    Schimbarea denumirii

    SNAP CONSTRUCT SRL → SNAP FOOD S.R.L.

  5. 2020

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. 2019

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2014 - 2014)
  1. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3512/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SNAP FOOD S.R.L.

Este SNAP FOOD S.R.L. activă?

Da. SNAP FOOD S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SNAP FOOD S.R.L.?

Cifra de afaceri a SNAP FOOD S.R.L. în 2025 a fost de 1.718.057 lei (1,72 mil. lei), în creștere cu 137% față de 2024.

Ce profit a avut SNAP FOOD S.R.L. în 2025?

În 2025, SNAP FOOD S.R.L. a înregistrat un profit net de 206.882 lei.

Ce activitate are SNAP FOOD S.R.L.?

Activitatea principală a SNAP FOOD S.R.L. este Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN 1085).

Unde are sediul SNAP FOOD S.R.L.?

SNAP FOOD S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Muncii Nr. 18, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

SNAP FOOD S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SNAP FOOD S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

SNAP FOOD S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SNAP FOOD S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SNAP FOOD S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].