RadiatăSRL

SMED IMPEX SRL

Com. DEVESEL, Comuna Devesel, Jud. Mehedinţi, 1562

CAEN 2030: Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor

CUI
1604366
Reg. Com.
J25/707/1992
Înființată
6 mai 1992
Vechime
34 de ani, 5 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.06.2002

Rezumat

Pe scurt

SMED IMPEX SRL (CUI 1604366) a fost o societate cu răspundere limitată din Comuna Devesel, județul Mehedinți, înființată în 1992 și radiată în 2002. Activitatea principală era Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor (CAEN 2030).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1604366
Nr. Reg. Com.
J25/707/1992
EUID
ROONRC.J25/707/1992
Cod CAEN principal
2030 - Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor
Data înființării
6 mai 1992
Vechime
34 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Com. DEVESEL, Comuna Devesel, Jud. Mehedinţi, 1562

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • DI••• E••• MIO•••
  • DI••• STE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2002

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mehedinți cu nr. J25/707/1992.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SMED IMPEX SRL

Este SMED IMPEX SRL activă?

Nu. SMED IMPEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2002.

Ce activitate avea SMED IMPEX SRL?

Activitatea principală a SMED IMPEX SRL era Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor (CAEN 2030).

Unde avea sediul SMED IMPEX SRL?

SMED IMPEX SRL avea sediul social la adresa Com. DEVESEL, Comuna Devesel, Jud. Mehedinți, 1562.

SMED IMPEX SRL are datorii la ANAF?

Nu. SMED IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SMED IMPEX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].