ActivăSRL

SMART WINDOWS SRL

Str. Mioriţei Nr. 10, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600195

CAEN 4332: Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CUI
28043249
Reg. Com.
J2011000176046
Înființată
16 februarie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
840 mii lei
Profit net 2025
77 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.02.2011

Rezumat

Pe scurt

SMART WINDOWS SRL (CUI 28043249) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2011. Activitatea principală este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 839.550 lei (+35% față de 2024) și un profit net de 76.929 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28043249
Nr. Reg. Com.
J2011000176046
EUID
ROONRC.J2011000176046
Cod CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Data înființării
16 februarie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mioriţei Nr. 10, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600195

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIAS••• RUD••• WIL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+35,0% față de 2024

839.550 RON

2024: 621.810 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 475.487 RONAnul 2017: 725.798 RONAnul 2018: 799.231 RONAnul 2019: 1.337.160 RONAnul 2020: 785.453 RONAnul 2021: 636.207 RONAnul 2022: 1.218.655 RONAnul 2023: 872.004 RONAnul 2024: 621.810 RONAnul 2025: 839.550 RON

Profit net 2025

+114,5% față de 2024

76.929 RON

2024: 35.861 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.392 RONAnul 2017: 2.957 RONAnul 2018: 202.272 RONAnul 2019: 397.670 RONAnul 2020: 421.059 RONAnul 2021: 4.399 RONAnul 2022: 495.445 RONAnul 2023: 19.612 RONAnul 2024: 35.861 RONAnul 2025: 76.929 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    840 mii lei
    Profit net
    77 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    622 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    872 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    495 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    636 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    785 mii lei
    Profit net
    421 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    398 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    799 mii lei
    Profit net
    202 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    726 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    475 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,13Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,13 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
60%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/176/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SMART WINDOWS SRL

Este SMART WINDOWS SRL activă?

Da. SMART WINDOWS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SMART WINDOWS SRL?

Cifra de afaceri a SMART WINDOWS SRL în 2025 a fost de 839.550 lei, în creștere cu 35% față de 2024.

Ce profit a avut SMART WINDOWS SRL în 2025?

În 2025, SMART WINDOWS SRL a înregistrat un profit net de 76.929 lei.

Ce activitate are SMART WINDOWS SRL?

Activitatea principală a SMART WINDOWS SRL este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).

Unde are sediul SMART WINDOWS SRL?

SMART WINDOWS SRL are sediul social la adresa Str. Mioriței Nr. 10, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600195.

SMART WINDOWS SRL este plătitoare de TVA?

Da. SMART WINDOWS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SMART WINDOWS SRL are datorii la ANAF?

Nu. SMART WINDOWS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SMART WINDOWS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].