SMART SOLUTION SRL Funcțiune e-Factura SRL

Înființată 23.01.2008
Str. HRISTO BOTEV Nr. 23, Corp 1, Municipiul Giurgiu, Jud. Giurgiu 7490, Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Prezentare

Pe scurt

SMART SOLUTION SRL (CUI 23103927) este o societate cu răspundere limitată activă din Giurgiu, înființată în 2008. Activitatea principală este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 113.957 lei (+3,9% față de 2024) și un profit net de 736 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
114 miilei
+3,9%, față de 2024
Profit net 2025
736lei
+104,4%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
0,6%
Capital social
600lei
Vechime
18ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016-
2017-
2018-
2019-
2020-
2021-
2022-
2023-
2024109.698 lei
2025113.957 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri113.957109.698--------
Profit net736-16.741-1.6870000000
Număr mediu de angajați111-------
Active imobilizate3.615---------
Active circulante22.13824.28052.78590.26790.26790.26790.26790.26792.28492.284
Stocuri----------
Creanțe904003.000-----1717
Datorii24.61210.1563.8426376376376376372.6542.654
Capitaluri proprii1.33614.12448.94389.63089.63089.63089.63089.63089.63089.630
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

De urmărit
0,6% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,90 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 90% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
95% Față de anul anterior: în creștere

95% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 23.01.2008

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
23103927
Nr. Reg. Com.
J52/26/2008
EUID
ROONRC.J52/26/2008
Cod CAEN principal
7490, Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Data înființării
23 ianuarie 2008
Vechime
18 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
600 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. HRISTO BOTEV Nr. 23, Corp 1, Municipiul Giurgiu, Jud. Giurgiu
Domiciliu fiscal
Str. Hristo Botev Nr. 23, Mun. Giurgiu, Jud. Giurgiu, 80032

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MĂRCULE••• CL••• VICTO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2023
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
2009
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2008
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Giurgiu cu nr. J52/26/2008. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre SMART SOLUTION SRL

Este SMART SOLUTION SRL activă?

Da. SMART SOLUTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SMART SOLUTION SRL?

Cifra de afaceri a SMART SOLUTION SRL în 2025 a fost de 113.957 lei, în creștere cu 3,9% față de 2024.

Ce profit a avut SMART SOLUTION SRL în 2025?

În 2025, SMART SOLUTION SRL a înregistrat un profit net de 736 lei.

Ce activitate are SMART SOLUTION SRL?

Activitatea principală a SMART SOLUTION SRL este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

Unde are sediul SMART SOLUTION SRL?

SMART SOLUTION SRL are sediul social la adresa Str. HRISTO BOTEV Nr. 23, Corp 1, Municipiul Giurgiu, Jud. Giurgiu.

SMART SOLUTION SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SMART SOLUTION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SMART SOLUTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. SMART SOLUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SMART SOLUTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].