SMART SOLUTION GARAGE SRL Funcțiune SRL

Înființată 27.06.2013
NAŢIUNILE UNITE Nr. 3-5, Bl. B2, Sc. 1, Et. 5, Ap. 28, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 40012 4520, Întreținerea și repararea autovehiculelor

Prezentare

Pe scurt

SMART SOLUTION GARAGE SRL (CUI 31933670) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2013. Activitatea principală este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

În 2014 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 7.338 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2014
0lei
−100,0%, față de 2013
Profit net 2014
−7.338lei
−132,9%, față de 2013
Angajați 2014
1
−75,0%, față de 2013
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
13ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2013-2014
Cifra de afaceri
AnValoare
201352.319 lei
20140 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20142013
Cifra de afaceri052.319
Profit net-7.33822.312
Număr mediu de angajați14
Active imobilizate8.3148.314
Active circulante37.91737.917
Stocuri15.98815.988
Creanțe21.53421.534
Datorii31.05723.719
Capitaluri proprii15.17422.512
Ultimul bilanț: 2014. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2014

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,22 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
67% Față de anul anterior: în creștere

67% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFTRANSFER(SOSIRE) din data 22.08.2018

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
31933670
Nr. Reg. Com.
J40/8160/2013
EUID
ROONRC.J40/8160/2013
Cod CAEN principal
4520, Întreținerea și repararea autovehiculelor
Data înființării
27 iunie 2013
Vechime
13 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2014)
Adresă sediu
NAŢIUNILE UNITE Nr. 3-5, Bl. B2, Sc. 1, Et. 5, Ap. 28, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 40012
Domiciliu fiscal
Pţa. Naţiunile Unite Nr. 3-5, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40012

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0754•••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • IVANOV••• R••• CONSTAN•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2013
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/8160/2013. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre SMART SOLUTION GARAGE SRL

Este SMART SOLUTION GARAGE SRL activă?

Da. SMART SOLUTION GARAGE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut SMART SOLUTION GARAGE SRL în 2014?

În 2014, SMART SOLUTION GARAGE SRL a înregistrat o pierdere netă de 7.338 lei.

Câți angajați are SMART SOLUTION GARAGE SRL?

Conform bilanțului pe 2014, SMART SOLUTION GARAGE SRL a avut în medie 1 angajat (față de 4 angajați în 2013).

Ce activitate are SMART SOLUTION GARAGE SRL?

Activitatea principală a SMART SOLUTION GARAGE SRL este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Unde are sediul SMART SOLUTION GARAGE SRL?

SMART SOLUTION GARAGE SRL are sediul social la adresa NAȚIUNILE UNITE Nr. 3-5, Bl. B2, Sc. 1, Et. 5, Ap. 28, București Sectorul 4, Jud. București, 40012.

SMART SOLUTION GARAGE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SMART SOLUTION GARAGE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SMART SOLUTION GARAGE SRL are datorii la ANAF?

Nu. SMART SOLUTION GARAGE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SMART SOLUTION GARAGE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].