ActivăSRL

SMART MUZIC EVENTS S.R.L.

Str. Ioan Popasu Nr. 15, Bl. W1, Ap. 2, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500170

CAEN 9001: Activități de interpretare artistică (spectacole)

CUI
41608618
Reg. Com.
J08/2845/2019
Înființată
5 septembrie 2019
Vechime
7 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
71 mii lei
Profit net 2025
-21 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.09.2019

Rezumat

Pe scurt

SMART MUZIC EVENTS S.R.L. (CUI 41608618) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9001).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 70.722 lei (-22% față de 2024) și o pierdere netă de 20.852 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41608618
Nr. Reg. Com.
J08/2845/2019
EUID
ROONRC.J8/2845/2019
Cod CAEN principal
9001 - Activități de interpretare artistică (spectacole)
Data înființării
5 septembrie 2019
Vechime
7 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ioan Popasu Nr. 15, Bl. W1, Ap. 2, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500170

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GA••• R•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,5% față de 2024

70.722 RON

2024: 90.119 RON

050k100k150k2019202020212022202320242025Anul 2019: 11.820 RONAnul 2020: 20.800 RONAnul 2021: 82.341 RONAnul 2022: 78.860 RONAnul 2023: 111.445 RONAnul 2024: 90.119 RONAnul 2025: 70.722 RON

Profit net 2025

-156,0% față de 2024

-20.852 RON

2024: 37.240 RON

-25k025k50k75k2019202020212022202320242025Anul 2019: 11.419 RONAnul 2020: 15.501 RONAnul 2021: 66.088 RONAnul 2022: 74.926 RONAnul 2023: 35.283 RONAnul 2024: 37.240 RONAnul 2025: -20.852 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    66 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-29%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 29,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,63Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 63% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
125%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

125% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2845/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SMART MUZIC EVENTS S.R.L.

Este SMART MUZIC EVENTS S.R.L. activă?

Da. SMART MUZIC EVENTS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SMART MUZIC EVENTS S.R.L.?

Cifra de afaceri a SMART MUZIC EVENTS S.R.L. în 2025 a fost de 70.722 lei, în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut SMART MUZIC EVENTS S.R.L. în 2025?

În 2025, SMART MUZIC EVENTS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 20.852 lei.

Ce activitate are SMART MUZIC EVENTS S.R.L.?

Activitatea principală a SMART MUZIC EVENTS S.R.L. este Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9001).

Unde are sediul SMART MUZIC EVENTS S.R.L.?

SMART MUZIC EVENTS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Ioan Popasu Nr. 15, Bl. W1, Ap. 2, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500170.

SMART MUZIC EVENTS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SMART MUZIC EVENTS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SMART MUZIC EVENTS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SMART MUZIC EVENTS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SMART MUZIC EVENTS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].