SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D
Str. Răsăritului Nr. 102, Bl. R2, Ap. 21E, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400587
CAEN 4334: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- CUI
- 35947903
- Reg. Com.
- J12/1521/2016
- Înființată
- 12 aprilie 2016
- Vechime
- 10 ani, 6 luni
- Cifra de afaceri 2017
- 311 mii lei
- Profit net 2017
- 233 mii lei
- Angajați 2017
- 1
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.04.2026
Rezumat
Pe scurt
SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D (CUI 35947903) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016 și radiată în 2026. Activitatea principală era Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).
Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 310.607 lei (+111% față de 2016) și un profit net de 233.060 lei, cu 1 angajat.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 35947903
- Nr. Reg. Com.
- J12/1521/2016
- EUID
- ROONRC.J12/1521/2016
- Cod CAEN principal
- 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- Data înființării
- 12 aprilie 2016
- Vechime
- 10 ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Răsăritului Nr. 102, Bl. R2, Ap. 21E, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400587
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- C••• LUCA••• LAVI••• LU•••
- SZTO••• MAR••• ALEXAN•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2017, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2017
+110,6% față de 2016310.607 RON
2016: 147.463 RON
Profit net 2017
+105,2% față de 2016233.060 RON
2016: 113.584 RON
Evoluție pe ani
2017
- Cifra de afaceri
- 311 mii lei
- Profit net
- 233 mii lei
- Angajați
- 1
2016
- Cifra de afaceri
- 147 mii lei
- Profit net
- 114 mii lei
- Angajați
- 2
Analiză
Indicatori financiari 2017
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75 de lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 13,97 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
7,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
Stare încheiată la ONRC: Lichidare
Radierea din Registrul Comerțului
1 schimbare în conducerea firmei
Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.
Stare nouă la ONRC: Lichidare
Stări încheiate la ONRC
Este menționată o decizie a asociatului privind dizolvarea; Funcțiune.
- 2025
Stare nouă la ONRC: Este menționată o decizie a asociatului privind dizolvarea
Vezi toată cronologia (8 evenimente în plus, 2016 - 2025)Restrânge cronologia
- 2025
Stare încheiată la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant
- 2024
Stare nouă la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant
Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2019, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant
- 2020
Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2019, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant
- 2019
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
Anularea înregistrării în scopuri de TVA
- 2017
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2016
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1521/2016.
În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D
Este SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D activă?
Nu. SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.
Care este cifra de afaceri a SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D?
Cifra de afaceri a SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D în 2017 a fost de 310.607 lei, în creștere cu 111% față de 2016.
Ce profit a avut SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D în 2017?
În 2017, SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D a înregistrat un profit net de 233.060 lei.
Câți angajați avea SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D?
Conform bilanțului pe 2017, SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2016).
Ce activitate avea SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D?
Activitatea principală a SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D era Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).
Unde avea sediul SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D?
SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D avea sediul social la adresa Str. Răsăritului Nr. 102, Bl. R2, Ap. 21E, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400587.
SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D are datorii la ANAF?
Nu. SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre SMA CREATIV CONSTRUCT SRL-D
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].