Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SM NITULESCU SRL (CUI 15334165) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 4), înființată în 2003 și radiată în 2023. Activitatea principală era Alte forme de învățământ (CAEN 8042).
Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 119.150 lei (-27% față de 2021) și un profit net de 72.844 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 145.640 lei |
| 2014 | 157.531 lei |
| 2015 | 49.673 lei |
| 2016 | 154.655 lei |
| 2017 | 159.810 lei |
| 2018 | 172.060 lei |
| 2019 | 175.170 lei |
| 2020 | 56.400 lei |
| 2021 | 162.300 lei |
| 2022 | 119.150 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 119.150 | 162.300 | 56.400 | 175.170 | 172.060 | 159.810 | 154.655 | 49.673 | 157.531 | 145.640 |
| Profit net | 72.844 | 117.206 | 22.051 | 125.742 | 128.749 | 122.164 | 101.586 | 2 | 102.663 | 88.220 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | 374 | 1.014 |
| Active circulante | 74.306 | 118.868 | 33.966 | 132.502 | 130.491 | 124.379 | 103.619 | 107.176 | 104.936 | 89.783 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 68.521 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Datorii | 1.222 | 1.422 | 11.675 | 6.520 | 1.502 | 1.975 | 1.793 | 2.691 | 2.407 | 2.337 |
| Capitaluri proprii | 73.084 | 117.446 | 22.291 | 125.982 | 128.989 | 122.404 | 101.826 | 104.485 | 102.903 | 88.460 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 60,81 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. SM NITULESCU SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a SM NITULESCU SRL în 2022 a fost de 119.150 lei, în scădere cu 27% față de 2021.
În 2022, SM NITULESCU SRL a înregistrat un profit net de 72.844 lei.
Conform bilanțului pe 2022, SM NITULESCU SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2021).
Activitatea principală a SM NITULESCU SRL era Alte forme de învățământ (CAEN 8042).
SM NITULESCU SRL avea sediul social la adresa Str. C-TIN RADULESCU MOTRU Nr. 16, Bl. 21, Sc. C, Ap. 123, București Sectorul 4, Jud. București, 70000.
Nu. SM NITULESCU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].