SLOOP S.R.L. Funcțiune e-Factura SRL

Înființată 17.07.2015
GURA PUTNEI Nr. 19, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 32603 7020, Activități de consultanță în afaceri și management

Prezentare

Pe scurt

SLOOP S.R.L. (CUI 34790672) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 124.868 lei (+221% față de 2024) și un profit net de 70.845 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
124,9 miilei
+221,3%, față de 2024
Profit net 2025
70,8 miilei
+945,4%, față de 2024
Angajați 2025
-
Marjă netă
56,7%
Capital social
200lei
Vechime
11ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201638.278 lei
2017105.120 lei
201882.345 lei
2019185.091 lei
202057.545 lei
202199.609 lei
2022130.618 lei
2023175.235 lei
202438.859 lei
2025124.868 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri124.86838.859175.235130.61899.60957.545185.09182.345105.12038.278
Profit net70.8456.77782.211-4.93717.35923.72144.86312.32849.266-5.602
Număr mediu de angajați-------0-1
Active imobilizate5.0685.3348.1284.9916.513-----
Active circulante70.1359.71987.5152.42820.65136.42863.36244.07262.21624.124
Stocuri000-14.59424.2615.17610.83118.43715.352
Creanțe61.021036.041--473-7.450-8807
Datorii4.9764.55115.9129.2696.7913.17412.4961.33921.63333.006
Capitaluri proprii71.08511.29781.046-1.16521.30924.81651.00039.23340.383-8.882
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
57% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 56,7 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
14,09 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
6,5% Față de anul anterior: în scădere

6,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 17.07.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
34790672
Nr. Reg. Com.
J2015008858405
EUID
ROONRC.J2015008858405
Cod CAEN principal
7020, Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
17 iulie 2015
Vechime
11 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
GURA PUTNEI Nr. 19, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 32603
Domiciliu fiscal
Drm. Gura Putnei Nr. 19, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 32603

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0751••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BOBO••• NICU•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Schimbarea denumirii ALPINE ADVENTURE CONSULTANTS SRL → SLOOP S.R.L. ONRC
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
2023
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2019
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2015
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/8858/2015. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre SLOOP S.R.L.

Este SLOOP S.R.L. activă?

Da. SLOOP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SLOOP S.R.L.?

Cifra de afaceri a SLOOP S.R.L. în 2025 a fost de 124.868 lei, în creștere cu 221% față de 2024.

Ce profit a avut SLOOP S.R.L. în 2025?

În 2025, SLOOP S.R.L. a înregistrat un profit net de 70.845 lei.

Ce activitate are SLOOP S.R.L.?

Activitatea principală a SLOOP S.R.L. este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul SLOOP S.R.L.?

SLOOP S.R.L. are sediul social la adresa GURA PUTNEI Nr. 19, București Sectorul 3, Jud. București, 32603.

SLOOP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SLOOP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SLOOP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SLOOP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SLOOP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].