Marjă netă
SlabFirma a pierdut 36,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SLAK 03 SRL (CUI 25166980) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, județul Neamț, înființată în 2009. Activitatea principală este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 203.677 lei (-19% față de 2024) și o pierdere netă de 75.178 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 168.404 lei |
| 2017 | 170.645 lei |
| 2018 | 175.226 lei |
| 2019 | 248.290 lei |
| 2020 | 299.456 lei |
| 2021 | 298.804 lei |
| 2022 | 254.573 lei |
| 2023 | 295.771 lei |
| 2024 | 251.440 lei |
| 2025 | 203.677 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 203.677 | 251.440 | 295.771 | 254.573 | 298.804 | 299.456 | 248.290 | 175.226 | 170.645 | 168.404 |
| Profit net | -75.178 | -41.046 | 10.339 | 69.503 | 105.717 | 138.396 | 54.183 | 74.502 | 57.917 | 37.303 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 3.744 | 134.153 | 195.237 | 247.500 | 0 | 0 | 0 | - | - | - |
| Active circulante | 144.844 | 91.963 | 120.421 | 421.523 | 559.169 | 466.724 | 334.120 | 271.267 | 197.160 | 127.675 |
| Stocuri | 9.344 | 9.197 | 54.875 | 63.058 | 66.096 | 129.044 | 61.430 | 65.304 | 43.663 | 26.993 |
| Creanțe | 33.755 | 44.989 | 36.444 | 23.554 | 25.022 | 38.135 | 26.742 | 24.954 | 23.915 | 19.010 |
| Datorii | 17.549 | 19.899 | 13.395 | 47.099 | 6.748 | 20.020 | 25.812 | 17.143 | 17.538 | 5.970 |
| Capitaluri proprii | 131.039 | 206.217 | 302.263 | 621.924 | 552.421 | 446.704 | 308.308 | 254.124 | 179.622 | 121.705 |
Firma a pierdut 36,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,25 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SLAK 03 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SLAK 03 SRL în 2025 a fost de 203.677 lei, în scădere cu 19% față de 2024.
În 2025, SLAK 03 SRL a înregistrat o pierdere netă de 75.178 lei.
Activitatea principală a SLAK 03 SRL este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).
SLAK 03 SRL are sediul social la adresa Str. Aprodul Purice Nr. 20 A, Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Jud. Neamț, 615200.
Nu. SLAK 03 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SLAK 03 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].