Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SLÁGER TREND SRL (CUI 15835506) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Ghiduț, Comuna Lăzarea, județul Harghita, înființată în 2003. Activitatea principală este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 30,3 mil. lei (-35% față de 2024) și un profit net de 139.090 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 74.449 lei |
| 2017 | 90.229 lei |
| 2018 | 89.227 lei |
| 2019 | 38.074 lei |
| 2020 | 6.641 lei |
| 2021 | 4.428 lei |
| 2022 | 31.429.678 lei |
| 2023 | 16.478.017 lei |
| 2024 | 46.352.272 lei |
| 2025 | 30.255.793 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 30.255.793 | 46.352.272 | 16.478.017 | 31.429.678 | 4.428 | 6.641 | 38.074 | 89.227 | 90.229 | 74.449 |
| Profit net | 139.090 | 335.477 | 56.642 | 238.044 | -50.943 | -39.887 | 6.853 | 36.652 | 154.994 | -3.782 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 1.415.762 | 1.333.701 | 1.318.356 | 1.260.200 | 1.227.871 | 1.075.969 | 1.360.804 | 1.363.698 | 467.509 | 85.833 |
| Active circulante | 4.929.423 | 5.562.288 | 1.170.975 | 1.106.372 | 143.538 | 274.651 | 36.947 | 38.910 | 63.085 | 94.977 |
| Stocuri | 24.504 | 11.650 | 629.202 | 450.679 | 1.000 | 12.201 | 12.198 | 0 | 7.069 | 3.754 |
| Creanțe | 4.774.416 | 5.231.009 | 97.287 | 88.575 | 86.268 | 10.861 | 18.793 | 13.790 | 29.474 | 3.819 |
| Datorii | 5.003.462 | 5.377.800 | 1.120.355 | 1.054.238 | 107.248 | 35.517 | 42.760 | 54.470 | 218.108 | 23.319 |
| Capitaluri proprii | 1.341.723 | 1.518.189 | 1.368.976 | 1.312.334 | 1.264.161 | 1.315.103 | 1.354.991 | 1.348.138 | 312.486 | 157.491 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 99% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SLÁGER TREND SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SLÁGER TREND SRL în 2025 a fost de 30.255.793 lei (30,3 mil. lei), în scădere cu 35% față de 2024.
În 2025, SLÁGER TREND SRL a înregistrat un profit net de 139.090 lei.
Activitatea principală a SLÁGER TREND SRL este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).
SLÁGER TREND SRL are sediul social la adresa GHIDUȚ Nr. 1405/B, Sat Ghiduț, Comuna Lăzarea, Jud. Harghita, 537136.
Da. SLÁGER TREND SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SLÁGER TREND SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].