ActivăSRL

SKYFALL CONSTRUCT SRL

Str. Rodnei Nr. 20, Ap. 22, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440075

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
34651623
Reg. Com.
J2015000389305
Înființată
15 iunie 2015
Vechime
11 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
735 mii lei
Profit net 2025
-133 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.06.2015

Rezumat

Pe scurt

SKYFALL CONSTRUCT SRL (CUI 34651623) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 2015. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 734.549 lei (-69% față de 2024) și o pierdere netă de 132.703 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34651623
Nr. Reg. Com.
J2015000389305
EUID
ROONRC.J2015000389305
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
15 iunie 2015
Vechime
11 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Rodnei Nr. 20, Ap. 22, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440075

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LENG••• FLO••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-68,7% față de 2024

734.549 RON

2024: 2.349.781 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 1.485.934 RONAnul 2020: 2.576.506 RONAnul 2021: 2.066.430 RONAnul 2022: 4.807.493 RONAnul 2023: 2.412.515 RONAnul 2024: 2.349.781 RONAnul 2025: 734.549 RON

Profit net 2025

-108,1% față de 2024

-132.703 RON

2024: 1.629.075 RON

-2 mil02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -17.921 RONAnul 2017: -110.312 RONAnul 2018: -72.796 RONAnul 2019: 14.665 RONAnul 2020: 1.446.262 RONAnul 2021: 1.132.817 RONAnul 2022: 4.559.300 RONAnul 2023: 1.865.443 RONAnul 2024: 1.629.075 RONAnul 2025: -132.703 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    735 mii lei
    Profit net
    -133 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    1,6 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    1,9 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    4,6 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,6 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -73 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -110 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-18%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 18,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
12,96Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 12,96 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

6,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  3. Stare nouă la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2015 - 2018)
  1. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/389/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SKYFALL CONSTRUCT SRL

Este SKYFALL CONSTRUCT SRL activă?

Da. SKYFALL CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SKYFALL CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a SKYFALL CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 734.549 lei, în scădere cu 69% față de 2024.

Ce profit a avut SKYFALL CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, SKYFALL CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 132.703 lei.

Ce activitate are SKYFALL CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a SKYFALL CONSTRUCT SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul SKYFALL CONSTRUCT SRL?

SKYFALL CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Rodnei Nr. 20, Ap. 22, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440075.

SKYFALL CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. SKYFALL CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SKYFALL CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. SKYFALL CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SKYFALL CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].