Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SISEL SRL (CUI 14167514) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2001. Activitatea principală este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 152.088 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 11.913 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 126.769 lei |
| 2017 | 165.258 lei |
| 2018 | 292.971 lei |
| 2019 | 446.361 lei |
| 2020 | 365.925 lei |
| 2021 | 160.367 lei |
| 2022 | 166.823 lei |
| 2023 | 189.434 lei |
| 2024 | 129.723 lei |
| 2025 | 152.088 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 152.088 | 129.723 | 189.434 | 166.823 | 160.367 | 365.925 | 446.361 | 292.971 | 165.258 | 126.769 |
| Profit net | 11.913 | 136.242 | -78.735 | -145.536 | -105.449 | -54.034 | 42.435 | -41.918 | -88.508 | -3.738 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | - | - | - | 14.691 | 42.363 | 77.404 | 101.234 | 27.341 | 34.176 | 25.690 |
| Active circulante | 26.080 | 11.015 | 34.126 | 223.902 | 209.282 | 249.283 | 234.878 | 221.401 | 196.929 | 240.961 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 43.325 |
| Creanțe | 2.429 | 2.428 | 9.002 | 207.416 | 193.600 | 186.542 | 186.303 | 186.525 | 189.993 | 192.010 |
| Datorii | 511.267 | 508.116 | 667.469 | 793.201 | 660.717 | 630.311 | 585.702 | 540.767 | 481.212 | 428.250 |
| Capitaluri proprii | -485.187 | -497.101 | -633.343 | -554.608 | -409.072 | -303.624 | -249.590 | -292.025 | -250.107 | -161.599 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 5,1% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1.960% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SISEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SISEL SRL în 2025 a fost de 152.088 lei, în creștere cu 17% față de 2024.
În 2025, SISEL SRL a înregistrat un profit net de 11.913 lei.
Activitatea principală a SISEL SRL este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).
SISEL SRL are sediul social la adresa B-dul Chisinău Nr. 10, Bl. M-4, Sc. 1, Et. 7, Ap. 33, București Sectorul 2, Jud. București, 0.
Da. SISEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SISEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].