Marjă netă
SlabFirma a pierdut 15,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SIS SERVICE CONSTRUCT SRL (CUI 16915956) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2004. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,25 mil. lei (-1,2% față de 2024) și o pierdere netă de 342.687 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | - |
| 2017 | - |
| 2018 | 992.215 lei |
| 2019 | 872.509 lei |
| 2020 | - |
| 2021 | 2.382.111 lei |
| 2022 | 581.775 lei |
| 2023 | 6.885.775 lei |
| 2024 | 2.279.246 lei |
| 2025 | 2.251.047 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.251.047 | 2.279.246 | 6.885.775 | 581.775 | 2.382.111 | - | 872.509 | 992.215 | - | - |
| Profit net | -342.687 | 30.650 | 1.647.295 | 6.113.537 | 84.702 | -3.288 | -22.912 | 8.854 | -27.373 | -2.800 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | - |
| Active imobilizate | 86.951 | 213.446 | 336.855 | 400.426 | 6.262.080 | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 3.627.298 | 3.043.884 | 3.377.360 | 5.531.471 | 1.863.153 | 849.668 | 33.465 | 599.050 | 9.868 | 5.254 |
| Stocuri | 2.164.416 | 1.828.280 | 1.910.907 | 4.417.292 | 80 | 138.387 | - | - | - | - |
| Creanțe | 1.384.082 | 1.169.451 | 755.430 | 690.287 | 458.659 | 626.256 | 1 | 493.932 | 3.572 | 3.458 |
| Datorii | 1.262.611 | 462.983 | 950.519 | 3.032.996 | 8.089.869 | 899.006 | 79.515 | 622.189 | 560.025 | 8.925 |
| Capitaluri proprii | 2.451.638 | 2.794.347 | 2.763.696 | 2.898.901 | 35.364 | -49.338 | -46.050 | -23.139 | -31.444 | -3.671 |
Firma a pierdut 15,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,87 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
34% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SIS SERVICE CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SIS SERVICE CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 2.251.047 lei (2,25 mil. lei), în scădere cu 1,2% față de 2024.
În 2025, SIS SERVICE CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 342.687 lei.
Activitatea principală a SIS SERVICE CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
SIS SERVICE CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa STĂVILARULUI Nr. 16, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 2, Jud. București, 23836.
Da. SIS SERVICE CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. SIS SERVICE CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].