ActivăSRL

SIRMIOCONECT SRL

Nr. 373, Sat Bălceşti Com. Bengeşti-Ciocadia, Jud. Gorj, 217066

CAEN 2612: Fabricarea subansamblurilor electronice (module)

CUI
32631824
Reg. Com.
J2014000010181
Înființată
8 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
1,5 mil. lei
Profit net 2025
55 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.01.2014

Rezumat

Pe scurt

SIRMIOCONECT SRL (CUI 32631824) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bălcești, comuna Bengești-Ciocadia, județul Gorj, înființată în 2014. Activitatea principală este Fabricarea subansamblurilor electronice (module) (CAEN 2612).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,45 mil. lei (-5,5% față de 2024) și un profit net de 54.693 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32631824
Nr. Reg. Com.
J2014000010181
EUID
ROONRC.J2014000010181
Cod CAEN principal
2612 - Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
Data înființării
8 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 373, Sat Bălceşti Com. Bengeşti-Ciocadia, Jud. Gorj, 217066

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • T••• ••• MARIL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,5% față de 2024

1.452.002 RON

2024: 1.535.895 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 745.758 RONAnul 2017: 1.107.876 RONAnul 2018: 1.276.771 RONAnul 2019: 1.016.746 RONAnul 2020: 891.258 RONAnul 2021: 1.442.687 RONAnul 2022: 2.502.648 RONAnul 2023: 2.078.010 RONAnul 2024: 1.535.895 RONAnul 2025: 1.452.002 RON

Profit net 2025

+264,1% față de 2024

54.693 RON

2024: 15.021 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 140.474 RONAnul 2017: 112.829 RONAnul 2018: 103.604 RONAnul 2019: 122.826 RONAnul 2020: 150.432 RONAnul 2021: 249.519 RONAnul 2022: 119.952 RONAnul 2023: 343.127 RONAnul 2024: 15.021 RONAnul 2025: 54.693 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    343 mii lei
    Angajați
    15
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    120 mii lei
    Angajați
    15
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    250 mii lei
    Angajați
    10
  • 2020

    Cifra de afaceri
    891 mii lei
    Profit net
    150 mii lei
    Angajați
    9
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    10
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    104 mii lei
    Angajați
    11
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    13
  • 2016

    Cifra de afaceri
    746 mii lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    10

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,93Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 93% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
90%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

90% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/10/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SIRMIOCONECT SRL

Este SIRMIOCONECT SRL activă?

Da. SIRMIOCONECT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SIRMIOCONECT SRL?

Cifra de afaceri a SIRMIOCONECT SRL în 2025 a fost de 1.452.002 lei (1,45 mil. lei), în scădere cu 5,5% față de 2024.

Ce profit a avut SIRMIOCONECT SRL în 2025?

În 2025, SIRMIOCONECT SRL a înregistrat un profit net de 54.693 lei.

Ce activitate are SIRMIOCONECT SRL?

Activitatea principală a SIRMIOCONECT SRL este Fabricarea subansamblurilor electronice (module) (CAEN 2612).

Unde are sediul SIRMIOCONECT SRL?

SIRMIOCONECT SRL are sediul social la adresa Nr. 373, Sat Bălcești Com. Bengești-Ciocadia, Jud. Gorj, 217066.

SIRMIOCONECT SRL este plătitoare de TVA?

Da. SIRMIOCONECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SIRMIOCONECT SRL are datorii la ANAF?

Nu. SIRMIOCONECT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SIRMIOCONECT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].