RadiatăSRL

SIR CONCEPT S.R.L.

Str. Nouă Nr. 106, Loc. Lancrăm Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515801

CAEN 4211: Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CUI
38460693
Reg. Com.
J01/1386/2017
Înființată
8 noiembrie 2017
Vechime
8 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2024
99 mii lei
Profit net 2024
-2 mii lei
Angajați 2024
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 11.05.2026

Rezumat

Pe scurt

SIR CONCEPT S.R.L. (CUI 38460693) a fost o societate cu răspundere limitată din Loc. Lancrăm, județul Alba, înființată în 2017 și radiată în 2026. Activitatea principală era Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 98.685 lei (+9,8% față de 2023) și o pierdere netă de 1.984 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38460693
Nr. Reg. Com.
J01/1386/2017
EUID
ROONRC.J1/1386/2017
Cod CAEN principal
4211 - Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Data înființării
8 noiembrie 2017
Vechime
8 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nouă Nr. 106, Loc. Lancrăm Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515801

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SCH••• I••• RĂZ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+9,8% față de 2023

98.685 RON

2023: 89.890 RON

025k50k75k100k20172018201920202021202220232024Anul 2017: 15.010 RONAnul 2018: 2.867 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 11.450 RONAnul 2021: 39.924 RONAnul 2022: 70.110 RONAnul 2023: 89.890 RONAnul 2024: 98.685 RON

Profit net 2024

+89,4% față de 2023

-1.984 RON

2023: -18.775 RON

-40k-20k020k20172018201920202021202220232024Anul 2017: 8.053 RONAnul 2018: -581 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: -23.615 RONAnul 2021: -37.224 RONAnul 2022: -18.957 RONAnul 2023: -18.775 RONAnul 2024: -1.984 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -581 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-2%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Firma a pierdut 2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,16Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
627%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

627% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2025

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  6. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2017 - 2017)
  1. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/1386/2017.

  2. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SIR CONCEPT S.R.L.

Este SIR CONCEPT S.R.L. activă?

Nu. SIR CONCEPT S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a SIR CONCEPT S.R.L.?

Cifra de afaceri a SIR CONCEPT S.R.L. în 2024 a fost de 98.685 lei, în creștere cu 9,8% față de 2023.

Ce profit a avut SIR CONCEPT S.R.L. în 2024?

În 2024, SIR CONCEPT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1.984 lei.

Câți angajați avea SIR CONCEPT S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2024, SIR CONCEPT S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2023).

Ce activitate avea SIR CONCEPT S.R.L.?

Activitatea principală a SIR CONCEPT S.R.L. era Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

Unde avea sediul SIR CONCEPT S.R.L.?

SIR CONCEPT S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Nouă Nr. 106, Loc. Lancrăm Mun. Sebeș, Jud. Alba, 515801.

SIR CONCEPT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SIR CONCEPT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SIR CONCEPT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].