Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SIR 3S SRL (CUI 24587116) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Săcălaz, Comuna Săcălaz, județul Timiș, înființată în 2008. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 187.478 lei (+240% față de 2024) și un profit net de 30.038 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 330.564 lei |
| 2017 | 203.079 lei |
| 2018 | 311.370 lei |
| 2019 | 390.638 lei |
| 2020 | 213.706 lei |
| 2021 | 208.461 lei |
| 2022 | 126.619 lei |
| 2023 | 89.459 lei |
| 2024 | 55.114 lei |
| 2025 | 187.478 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 187.478 | 55.114 | 89.459 | 126.619 | 208.461 | 213.706 | 390.638 | 311.370 | 203.079 | 330.564 |
| Profit net | 30.038 | 5.002 | 7.236 | -7.959 | 47.973 | 38.971 | 55.494 | 33.118 | 20.798 | 127.899 |
| Număr mediu de angajați | 2 | - | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 |
| Active imobilizate | 74.958 | 518 | 2.073 | 5.398 | 18.538 | 31.678 | 50.194 | 25.369 | 42.281 | 59.257 |
| Active circulante | 2.982 | 20.119 | 46.223 | 40.900 | 72.169 | 54.182 | 174.067 | 140.280 | 121.655 | 117.408 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | 2.874 | 27.000 | - |
| Creanțe | 1.125 | 3.702 | 24.440 | 79 | 9.744 | 51.878 | 84.294 | 107.603 | 87.382 | 67.988 |
| Datorii | 33.019 | 5.754 | 20.514 | 8.252 | 14.514 | 30.040 | 60.712 | 33.594 | 44.999 | 48.526 |
| Capitaluri proprii | 44.921 | 14.883 | 27.782 | 38.046 | 76.193 | 55.820 | 163.549 | 132.055 | 118.937 | 128.139 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 9% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SIR 3S SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SIR 3S SRL în 2025 a fost de 187.478 lei, în creștere cu 240% față de 2024.
În 2025, SIR 3S SRL a înregistrat un profit net de 30.038 lei.
Activitatea principală a SIR 3S SRL este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).
SIR 3S SRL are sediul social la adresa Str. CIRESULUI Nr. 13, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Jud. Timiș.
Da. SIR 3S SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SIR 3S SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].