ActivăSRL

SINUS TRANS SRL

Str. PRINCIPALA Nr. 69/E, Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Jud. Mureş

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
22010595
Reg. Com.
J2007001165264
Înființată
26 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
0 lei
Profit net 2025
-7 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.06.2007

Rezumat

Pe scurt

SINUS TRANS SRL (CUI 22010595) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Ungheni, Oraș Ungheni, județul Mureș, înființată în 2007. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 7.402 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22010595
Nr. Reg. Com.
J2007001165264
EUID
ROONRC.J2007001165264
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
26 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PRINCIPALA Nr. 69/E, Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Jud. Mureş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • FLO••• COS••• CRIST•••
  • FLO••• SOR••• LUMIN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-100,0% față de 2024

0 RON

2024: 9.600 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 183.042 RONAnul 2017: 207.927 RONAnul 2018: 139.658 RONAnul 2019: 105.773 RONAnul 2020: 131.897 RONAnul 2021: 24.450 RONAnul 2022: 233.165 RONAnul 2023: 39.812 RONAnul 2024: 9.600 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+84,0% față de 2024

-7.402 RON

2024: -46.348 RON

-60k-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 33.168 RONAnul 2017: 25.190 RONAnul 2018: -31.206 RONAnul 2019: -23.346 RONAnul 2020: 6.343 RONAnul 2021: -7.740 RONAnul 2022: -9.502 RONAnul 2023: -38.890 RONAnul 2024: -46.348 RONAnul 2025: -7.402 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
3.362%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

3.362% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1165/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SINUS TRANS SRL

Este SINUS TRANS SRL activă?

Da. SINUS TRANS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut SINUS TRANS SRL în 2025?

În 2025, SINUS TRANS SRL a înregistrat o pierdere netă de 7.402 lei.

Ce activitate are SINUS TRANS SRL?

Activitatea principală a SINUS TRANS SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul SINUS TRANS SRL?

SINUS TRANS SRL are sediul social la adresa Str. PRINCIPALA Nr. 69/E, Loc. Ungheni, Oraș Ungheni, Jud. Mureș.

SINUS TRANS SRL este plătitoare de TVA?

Da. SINUS TRANS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SINUS TRANS SRL are datorii la ANAF?

Nu. SINUS TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SINUS TRANS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].