RadiatăSRL

SIN T & T SRL

Str. Mogoşoaia Nr. 1, Bl. G1, Sc. IV, Ap. 37, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400652

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
18431863
Reg. Com.
J12/688/2006
Înființată
28 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2019
7 mii lei
Profit net 2019
1 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 11.12.2020

Rezumat

Pe scurt

SIN T & T SRL (CUI 18431863) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006 și radiată în 2020. Activitatea principală era Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 7.492 lei (-79% față de 2018) și un profit net de 1.478 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18431863
Nr. Reg. Com.
J12/688/2006
EUID
ROONRC.J12/688/2006
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
28 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mogoşoaia Nr. 1, Bl. G1, Sc. IV, Ap. 37, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400652

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BÂR••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

-78,5% față de 2018

7.492 RON

2018: 34.915 RON

050k100k150k200k2010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: 0 RONAnul 2011: 35.293 RONAnul 2012: 87.222 RONAnul 2013: 154.342 RONAnul 2014: 121.113 RONAnul 2015: 28.661 RONAnul 2016: 59.978 RONAnul 2017: 35.322 RONAnul 2018: 34.915 RONAnul 2019: 7.492 RON

Profit net 2019

-94,5% față de 2018

1.478 RON

2018: 26.932 RON

020k40k60k2010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: 0 RONAnul 2011: 1.260 RONAnul 2012: 765 RONAnul 2013: 16.800 RONAnul 2014: 26.912 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 41.550 RONAnul 2017: 27.835 RONAnul 2018: 26.932 RONAnul 2019: 1.478 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    765 lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
20%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
2015201620172018

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. 2020

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2006 - 2006)
  1. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/688/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SIN T & T SRL

Este SIN T & T SRL activă?

Nu. SIN T & T SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Care este cifra de afaceri a SIN T & T SRL?

Cifra de afaceri a SIN T & T SRL în 2019 a fost de 7.492 lei, în scădere cu 79% față de 2018.

Ce profit a avut SIN T & T SRL în 2019?

În 2019, SIN T & T SRL a înregistrat un profit net de 1.478 lei.

Ce activitate avea SIN T & T SRL?

Activitatea principală a SIN T & T SRL era Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde avea sediul SIN T & T SRL?

SIN T & T SRL avea sediul social la adresa Str. Mogoșoaia Nr. 1, Bl. G1, Sc. IV, Ap. 37, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400652.

SIN T & T SRL are datorii la ANAF?

Nu. SIN T & T SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SIN T & T SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].