ActivăSRL

SIMACEK SECURITY SRL

Str. Mărgeanului Nr. 3, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş

CAEN 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție

CUI
35175838
Reg. Com.
J2015001068243
Înființată
28 octombrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
2,9 mil. lei
Profit net 2025
14 mii lei
Angajați 2025
32

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.10.2015

Rezumat

Pe scurt

SIMACEK SECURITY SRL (CUI 35175838) este o societate cu răspundere limitată activă din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,88 mil. lei (-18% față de 2024) și un profit net de 13.906 lei, cu 32 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35175838
Nr. Reg. Com.
J2015001068243
EUID
ROONRC.J2015001068243
Cod CAEN principal
8001 - Activități de investigații și servicii private de protecție
Data înființării
28 octombrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mărgeanului Nr. 3, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MĂGUR••• CĂ••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-18,2% față de 2024

2.879.806 RON

2024: 3.520.891 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 1.607.253 RONAnul 2018: 3.506.243 RONAnul 2019: 4.054.926 RONAnul 2020: 3.697.902 RONAnul 2021: 3.855.767 RONAnul 2022: 4.276.280 RONAnul 2023: 3.625.422 RONAnul 2024: 3.520.891 RONAnul 2025: 2.879.806 RON

Profit net 2025

-45,9% față de 2024

13.906 RON

2024: 25.696 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -12.919 RONAnul 2017: 36.229 RONAnul 2018: 35.584 RONAnul 2019: 58.860 RONAnul 2020: 57.474 RONAnul 2021: 68.933 RONAnul 2022: -5.210 RONAnul 2023: 90.697 RONAnul 2024: 25.696 RONAnul 2025: 13.906 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    32
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    47
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,9 mil. lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    88
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,7 mil. lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    61
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4,1 mil. lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    68
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    61
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    59
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,00Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
98%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

98% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    1 schimbare în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2016

    Schimbarea denumirii

    SIMACEK QUICK PROTECT SRL → SIMACEK SECURITY SRL

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2015 - 2015)
  1. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/1068/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SIMACEK SECURITY SRL

Este SIMACEK SECURITY SRL activă?

Da. SIMACEK SECURITY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SIMACEK SECURITY SRL?

Cifra de afaceri a SIMACEK SECURITY SRL în 2025 a fost de 2.879.806 lei (2,88 mil. lei), în scădere cu 18% față de 2024.

Ce profit a avut SIMACEK SECURITY SRL în 2025?

În 2025, SIMACEK SECURITY SRL a înregistrat un profit net de 13.906 lei.

Ce activitate are SIMACEK SECURITY SRL?

Activitatea principală a SIMACEK SECURITY SRL este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).

Unde are sediul SIMACEK SECURITY SRL?

SIMACEK SECURITY SRL are sediul social la adresa Str. Mărgeanului Nr. 3, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureș.

SIMACEK SECURITY SRL este plătitoare de TVA?

Da. SIMACEK SECURITY SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SIMACEK SECURITY SRL are datorii la ANAF?

Nu. SIMACEK SECURITY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SIMACEK SECURITY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].