ActivăSRL

SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL

Bld. 21 Decembrie 1989 Nr. 16, Et. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400105

CAEN 8110: Activități de servicii suport combinate

CUI
23678720
Reg. Com.
J2010000616123
Înființată
8 aprilie 2008
Vechime
18 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
33,5 mil. lei
Profit net 2025
188 mii lei
Angajați 2025
305

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 19.04.2010

Rezumat

Pe scurt

SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL (CUI 23678720) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de servicii suport combinate (CAEN 8110).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 33,5 mil. lei (-5,6% față de 2024) și un profit net de 187.690 lei, cu 305 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23678720
Nr. Reg. Com.
J2010000616123
EUID
ROONRC.J2010000616123
Cod CAEN principal
8110 - Activități de servicii suport combinate
Data înființării
8 aprilie 2008
Înmatricularea actuală
19 aprilie 2010
Vechime
18 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. 21 Decembrie 1989 Nr. 16, Et. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400105

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0214••••••
  • 0264••••••
Email (1)
  • of••@••••.ro
Website (1)
  • www.••••••.com
Persoane (2)
  • D••• BRIST••• IU•••
  • KARACSO••• NO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,6% față de 2024

33.493.257 RON

2024: 35.465.005 RON

020 mil40 mil60 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 17.783.189 RONAnul 2017: 18.823.502 RONAnul 2018: 18.857.107 RONAnul 2019: 27.886.400 RONAnul 2020: 27.159.429 RONAnul 2021: 31.417.576 RONAnul 2022: 40.475.664 RONAnul 2023: 41.347.613 RONAnul 2024: 35.465.005 RONAnul 2025: 33.493.257 RON

Profit net 2025

+1472,3% față de 2024

187.690 RON

2024: 11.937 RON

-500k0500k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -483.777 RONAnul 2017: -83.432 RONAnul 2018: 581.981 RONAnul 2019: 704.069 RONAnul 2020: 997.344 RONAnul 2021: 818.310 RONAnul 2022: 697.400 RONAnul 2023: 569.172 RONAnul 2024: 11.937 RONAnul 2025: 187.690 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    33,5 mil. lei
    Profit net
    188 mii lei
    Angajați
    305
  • 2024

    Cifra de afaceri
    35,5 mil. lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    325
  • 2023

    Cifra de afaceri
    41,3 mil. lei
    Profit net
    569 mii lei
    Angajați
    339
  • 2022

    Cifra de afaceri
    40,5 mil. lei
    Profit net
    697 mii lei
    Angajați
    382
  • 2021

    Cifra de afaceri
    31,4 mil. lei
    Profit net
    818 mii lei
    Angajați
    378
  • 2020

    Cifra de afaceri
    27,2 mil. lei
    Profit net
    997 mii lei
    Angajați
    369
  • 2019

    Cifra de afaceri
    27,9 mil. lei
    Profit net
    704 mii lei
    Angajați
    377
  • 2018

    Cifra de afaceri
    18,9 mil. lei
    Profit net
    582 mii lei
    Angajați
    210
  • 2017

    Cifra de afaceri
    18,8 mil. lei
    Profit net
    -83 mii lei
    Angajați
    73
  • 2016

    Cifra de afaceri
    17,8 mil. lei
    Profit net
    -484 mii lei
    Angajați
    17

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,6%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,86Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 86% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
90%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

90% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Înregistrare depunere cerere de divizare și transmitere la tribunal

  5. Stare încheiată la ONRC: Reorganizare - divizare partială

  6. Stări noi la ONRC

    Reorganizare - divizare partială; Înregistrare depunere cerere de divizare și transmitere la tribunal.

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2008 - 2010)
  1. 2010

    Mutarea sediului în județul Cluj

    Nr. Reg. Com. J12/616/2010.

  2. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/6379/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL

Este SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL activă?

Da. SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL?

Cifra de afaceri a SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL în 2025 a fost de 33.493.257 lei (33,5 mil. lei), în scădere cu 5,6% față de 2024.

Ce profit a avut SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL în 2025?

În 2025, SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL a înregistrat un profit net de 187.690 lei.

Ce activitate are SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL?

Activitatea principală a SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL este Activități de servicii suport combinate (CAEN 8110).

Unde are sediul SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL?

SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL are sediul social la adresa Bld. 21 Decembrie 1989 Nr. 16, Et. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400105.

SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL este plătitoare de TVA?

Da. SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL are datorii la ANAF?

Nu. SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].