Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SILVANIA FOREST SA (CUI 8246095) a fost o societate pe acțiuni din Satu Mare, înființată în 1996 și radiată în 2021. Activitatea principală era Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).
Ultimul bilanț, din 2020, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 37.529 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2009 | 2.633.170 lei |
| 2012 | 157.638 lei |
| 2013 | 94.170 lei |
| 2014 | 67.572 lei |
| 2015 | 96.757 lei |
| 2016 | 62.897 lei |
| 2017 | 60.943 lei |
| 2018 | 19.393 lei |
| 2019 | 58.019 lei |
| 2020 | 0 lei |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 58.019 | 19.393 | 60.943 | 62.897 | 96.757 | 67.572 | 94.170 | 157.638 | 2.633.170 |
| Profit net | -37.529 | -3.423.459 | -105.678 | -55.428 | -256.764 | - | -177.563 | -28.021 | -49.804 | -1.359.340 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 5 | - | - | - | - | - | - | 9 |
| Active imobilizate | 2.881.710 | 2.887.056 | 10.097.945 | 10.097.945 | 10.097.945 | 10.368.445 | 10.537.694 | 10.691.519 | 10.701.014 | 14.549.149 |
| Active circulante | 1.762.580 | 5.329.161 | 1.718.723 | 1.720.844 | 1.726.137 | 1.692.038 | 1.683.270 | 1.667.138 | 1.653.179 | 1.390.737 |
| Stocuri | 764.855 | 764.855 | 764.855 | 764.855 | 764.855 | 764.855 | 764.855 | 764.855 | 764.855 | 747.516 |
| Creanțe | 992.284 | 984.966 | 953.807 | 955.927 | 944.733 | 918.055 | 915.808 | 887.134 | 826.807 | 611.159 |
| Datorii | 4.096.798 | 7.138.351 | 7.300.108 | 7.196.551 | 7.132.239 | 7.111.676 | 7.085.987 | 7.046.617 | 7.014.132 | 6.601.771 |
| Capitaluri proprii | 449.670 | 980.044 | 4.418.738 | 4.524.416 | 4.594.021 | 4.850.985 | 5.036.655 | 5.214.218 | 5.242.239 | 9.238.792 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 43% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
88% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. SILVANIA FOREST SA a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.
În 2020, SILVANIA FOREST SA a înregistrat o pierdere netă de 37.529 lei.
Activitatea principală a SILVANIA FOREST SA era Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).
SILVANIA FOREST SA avea sediul social la adresa Str. CERBULUI Nr. 19, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900.
Nu. SILVANIA FOREST SA nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].