RadiatăSRL

SILVANIA AGROIND S.R.L.

B-dul MIHAI VITEAZUL Nr. 65, Bl. MV-1, Sc. A, Et. 4, Ap. 14, Mun. Zalău, Jud. Sălaj

CAEN 5119: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
13939128
Reg. Com.
J31/125/2001
Înființată
28 mai 2001
Vechime
25 de ani, 4 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 11.07.2007

Rezumat

Pe scurt

SILVANIA AGROIND S.R.L. (CUI 13939128) a fost o societate cu răspundere limitată din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2001 și radiată în 2007. Activitatea principală era Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 5119).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
13939128
Nr. Reg. Com.
J31/125/2001
EUID
ROONRC.J31/125/2001
Cod CAEN principal
5119 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
28 mai 2001
Vechime
25 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
B-dul MIHAI VITEAZUL Nr. 65, Bl. MV-1, Sc. A, Et. 4, Ap. 14, Mun. Zalău, Jud. Sălaj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2003

  2. 2007

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2001

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Sălaj cu nr. J31/125/2001, sub denumirea SILVANIA AGROIND SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SILVANIA AGROIND S.R.L.

Este SILVANIA AGROIND S.R.L. activă?

Nu. SILVANIA AGROIND S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2007.

Ce activitate avea SILVANIA AGROIND S.R.L.?

Activitatea principală a SILVANIA AGROIND S.R.L. era Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 5119).

Unde avea sediul SILVANIA AGROIND S.R.L.?

SILVANIA AGROIND S.R.L. avea sediul social la adresa B-dul MIHAI VITEAZUL Nr. 65, Bl. MV-1, Sc. A, Et. 4, Ap. 14, Mun. Zalău, Jud. Sălaj.

SILVANIA AGROIND S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SILVANIA AGROIND S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SILVANIA AGROIND S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].