ActivăSRL

SILADI S.R.L.

Sos. Pantelimon Nr. 357, Bl. B1, Sc. A, Ap. 34, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 21624

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
12661804
Reg. Com.
J40/1022/2000
Înființată
4 februarie 2000
Vechime
26 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
18 mii lei
Profit net 2025
-11 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.02.2000

Rezumat

Pe scurt

SILADI S.R.L. (CUI 12661804) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2000. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 17.860 lei (-86% față de 2024) și o pierdere netă de 10.995 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
12661804
Nr. Reg. Com.
J40/1022/2000
EUID
ROONRC.J40/1022/2000
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
4 februarie 2000
Vechime
26 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sos. Pantelimon Nr. 357, Bl. B1, Sc. A, Ap. 34, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 21624

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IONE••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-85,5% față de 2024

17.860 RON

2024: 123.472 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 362.196 RONAnul 2017: 342.673 RONAnul 2018: 369.922 RONAnul 2019: 436.221 RONAnul 2020: 221.397 RONAnul 2021: 313.889 RONAnul 2022: 323.961 RONAnul 2023: 200.475 RONAnul 2024: 123.472 RONAnul 2025: 17.860 RON

Profit net 2025

+76,9% față de 2024

-10.995 RON

2024: -47.545 RON

-250k0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -51.352 RONAnul 2017: -38.356 RONAnul 2018: -58.933 RONAnul 2019: -92.264 RONAnul 2020: 860.727 RONAnul 2021: -59.720 RONAnul 2022: -71.886 RONAnul 2023: -52.109 RONAnul 2024: -47.545 RONAnul 2025: -10.995 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    -48 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    -52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    324 mii lei
    Profit net
    -72 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    314 mii lei
    Profit net
    -60 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    861 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    436 mii lei
    Profit net
    -92 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    370 mii lei
    Profit net
    -59 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    343 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    362 mii lei
    Profit net
    -51 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-62%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 61,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,11Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
569%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

569% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2000

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/1022/2000, sub denumirea SILADI SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SILADI S.R.L.

Este SILADI S.R.L. activă?

Da. SILADI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SILADI S.R.L.?

Cifra de afaceri a SILADI S.R.L. în 2025 a fost de 17.860 lei, în scădere cu 86% față de 2024.

Ce profit a avut SILADI S.R.L. în 2025?

În 2025, SILADI S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 10.995 lei.

Ce activitate are SILADI S.R.L.?

Activitatea principală a SILADI S.R.L. este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul SILADI S.R.L.?

SILADI S.R.L. are sediul social la adresa Sos. Pantelimon Nr. 357, Bl. B1, Sc. A, Ap. 34, Sector 2 Mun. București, Jud. București, 21624.

SILADI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SILADI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SILADI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SILADI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SILADI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].