Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SIENSII SRL (CUI 24733505) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Cățelu, Comuna Glina, județul Ilfov, înființată în 2008. Activitatea principală este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 180.700 lei (+2,1% față de 2024) și un profit net de 22.374 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 34.550 lei |
| 2017 | 88.310 lei |
| 2018 | 114.912 lei |
| 2019 | 209.072 lei |
| 2020 | 40.150 lei |
| 2021 | 68.065 lei |
| 2022 | 166.024 lei |
| 2023 | 161.230 lei |
| 2024 | 176.900 lei |
| 2025 | 180.700 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 180.700 | 176.900 | 161.230 | 166.024 | 68.065 | 40.150 | 209.072 | 114.912 | 88.310 | 34.550 |
| Profit net | 22.374 | 5.179 | 14.949 | 68.142 | 730 | -37.297 | 57.143 | 22.023 | 39.647 | 6.955 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 5.846 | 7.908 | 10.342 | 13.336 | 12.162 | 26.969 | 35.009 | 43.572 | 7.314 | 9.479 |
| Active circulante | 33.906 | 12.942 | 13.326 | 36.174 | 976 | 200 | 52.087 | 12.293 | 39.062 | 11.032 |
| Stocuri | 344 | 603 | 344 | 344 | - | 0 | 1.453 | 1.453 | - | - |
| Creanțe | 6.659 | 3.400 | 8.898 | 5.827 | -323 | -1.122 | 41.853 | 4.147 | 450 | - |
| Datorii | 17.046 | 9.224 | 11.177 | -980 | 30.065 | 45.460 | 29.133 | 34.391 | 6.781 | 2.171 |
| Capitaluri proprii | 24.889 | 13.791 | 14.535 | 52.642 | -15.500 | -16.230 | 58.353 | 22.263 | 39.887 | 19.331 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,99 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SIENSII SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SIENSII SRL în 2025 a fost de 180.700 lei, în creștere cu 2,1% față de 2024.
În 2025, SIENSII SRL a înregistrat un profit net de 22.374 lei.
Activitatea principală a SIENSII SRL este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
SIENSII SRL are sediul social la adresa Str. VIILOR Nr. 46A, Sat Cățelu, Comuna Glina, Jud. Ilfov.
Nu. SIENSII SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SIENSII SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].