ActivăSRL

SICAD SURVEYING S.R.L.

Str. Ioan Barac Nr. 22, Bl. 2, Ap. 17, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500169

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
41759076
Reg. Com.
J08/3134/2019
Înființată
11 octombrie 2019
Vechime
7 ani
Cifra de afaceri 2025
11 mii lei
Profit net 2025
-12 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.10.2019

Rezumat

Pe scurt

SICAD SURVEYING S.R.L. (CUI 41759076) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10.650 lei (-96% față de 2024) și o pierdere netă de 11.914 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41759076
Nr. Reg. Com.
J08/3134/2019
EUID
ROONRC.J8/3134/2019
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
11 octombrie 2019
Vechime
7 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ioan Barac Nr. 22, Bl. 2, Ap. 17, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500169

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • STE••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-96,3% față de 2024

10.650 RON

2024: 290.100 RON

0100k200k300k202020212022202320242025Anul 2020: 2.800 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 4.375 RONAnul 2023: 293.200 RONAnul 2024: 290.100 RONAnul 2025: 10.650 RON

Profit net 2025

-105,3% față de 2024

-11.914 RON

2024: 225.174 RON

-100k0100k200k300k202020212022202320242025Anul 2020: -6.818 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: -24.608 RONAnul 2023: 239.442 RONAnul 2024: 225.174 RONAnul 2025: -11.914 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    290 mii lei
    Profit net
    225 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    293 mii lei
    Profit net
    239 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-112%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Firma a pierdut 111,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,80Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,80 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2022

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3134/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SICAD SURVEYING S.R.L.

Este SICAD SURVEYING S.R.L. activă?

Da. SICAD SURVEYING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SICAD SURVEYING S.R.L.?

Cifra de afaceri a SICAD SURVEYING S.R.L. în 2025 a fost de 10.650 lei, în scădere cu 96% față de 2024.

Ce profit a avut SICAD SURVEYING S.R.L. în 2025?

În 2025, SICAD SURVEYING S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 11.914 lei.

Ce activitate are SICAD SURVEYING S.R.L.?

Activitatea principală a SICAD SURVEYING S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul SICAD SURVEYING S.R.L.?

SICAD SURVEYING S.R.L. are sediul social la adresa Str. Ioan Barac Nr. 22, Bl. 2, Ap. 17, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500169.

SICAD SURVEYING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SICAD SURVEYING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SICAD SURVEYING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SICAD SURVEYING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SICAD SURVEYING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].