ActivăSRL

SIANDLE SOFTON S.R.L.

Str. Gălbenelelor Nr. 14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
45354571
Reg. Com.
J2021006079124
Înființată
14 decembrie 2021
Vechime
4 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
493 mii lei
Profit net 2025
339 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.12.2021

Rezumat

Pe scurt

SIANDLE SOFTON S.R.L. (CUI 45354571) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 492.897 lei (+0,3% față de 2024) și un profit net de 339.210 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45354571
Nr. Reg. Com.
J2021006079124
EUID
ROONRC.J2021006079124
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
14 decembrie 2021
Vechime
4 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gălbenelelor Nr. 14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FI••• ANDR••• LORED•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,3% față de 2024

492.897 RON

2024: 491.377 RON

0200k400k600k20212022202320242025Anul 2021: 379 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 398.552 RONAnul 2024: 491.377 RONAnul 2025: 492.897 RON

Profit net 2025

-18,7% față de 2024

339.210 RON

2024: 417.329 RON

-200k0200k400k600k20212022202320242025Anul 2021: -625 RONAnul 2022: -3.263 RONAnul 2023: 345.485 RONAnul 2024: 417.329 RONAnul 2025: 339.210 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    493 mii lei
    Profit net
    339 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    491 mii lei
    Profit net
    417 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    399 mii lei
    Profit net
    345 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    379 lei
    Profit net
    -625 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
69%Față de anul anterior: în scădere
2021202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 68,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,73Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,73 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
37%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/6079/2021.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SIANDLE SOFTON S.R.L.

Este SIANDLE SOFTON S.R.L. activă?

Da. SIANDLE SOFTON S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SIANDLE SOFTON S.R.L.?

Cifra de afaceri a SIANDLE SOFTON S.R.L. în 2025 a fost de 492.897 lei, în creștere cu 0,3% față de 2024.

Ce profit a avut SIANDLE SOFTON S.R.L. în 2025?

În 2025, SIANDLE SOFTON S.R.L. a înregistrat un profit net de 339.210 lei.

Ce activitate are SIANDLE SOFTON S.R.L.?

Activitatea principală a SIANDLE SOFTON S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul SIANDLE SOFTON S.R.L.?

SIANDLE SOFTON S.R.L. are sediul social la adresa Str. Gălbenelelor Nr. 14, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

SIANDLE SOFTON S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SIANDLE SOFTON S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SIANDLE SOFTON S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SIANDLE SOFTON S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SIANDLE SOFTON S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].