ActivăSRL

SIAL PROJECT SRL

Str. Ţepeş Vodă Nr. 29, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410513

CAEN 7020: Activități de consultanță în afaceri și management

CUI
24672700
Reg. Com.
J2008002693059
Înființată
29 octombrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
305 mii lei
Profit net 2025
110 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.10.2008

Rezumat

Pe scurt

SIAL PROJECT SRL (CUI 24672700) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 304.638 lei (+59% față de 2024) și un profit net de 110.412 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24672700
Nr. Reg. Com.
J2008002693059
EUID
ROONRC.J2008002693059
Cod CAEN principal
7020 - Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
29 octombrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ţepeş Vodă Nr. 29, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410513

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CAŞ••• SIM••• ROX•••
  • DA••• AL••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+59,3% față de 2024

304.638 RON

2024: 191.180 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 30.300 RONAnul 2017: 149.600 RONAnul 2018: 147.616 RONAnul 2019: 296.376 RONAnul 2020: 298.480 RONAnul 2021: 213.694 RONAnul 2022: 175.100 RONAnul 2023: 271.540 RONAnul 2024: 191.180 RONAnul 2025: 304.638 RON

Profit net 2025

+216,5% față de 2024

110.412 RON

2024: 34.883 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.805 RONAnul 2017: 84.622 RONAnul 2018: 41.168 RONAnul 2019: 193.603 RONAnul 2020: 204.293 RONAnul 2021: 104.658 RONAnul 2022: 27.431 RONAnul 2023: 95.350 RONAnul 2024: 34.883 RONAnul 2025: 110.412 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    305 mii lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    191 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    272 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    175 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    214 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    204 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    194 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    148 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    150 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
36%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,74Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,74 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/2693/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SIAL PROJECT SRL

Este SIAL PROJECT SRL activă?

Da. SIAL PROJECT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SIAL PROJECT SRL?

Cifra de afaceri a SIAL PROJECT SRL în 2025 a fost de 304.638 lei, în creștere cu 59% față de 2024.

Ce profit a avut SIAL PROJECT SRL în 2025?

În 2025, SIAL PROJECT SRL a înregistrat un profit net de 110.412 lei.

Ce activitate are SIAL PROJECT SRL?

Activitatea principală a SIAL PROJECT SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul SIAL PROJECT SRL?

SIAL PROJECT SRL are sediul social la adresa Str. Țepeș Vodă Nr. 29, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410513.

SIAL PROJECT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SIAL PROJECT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SIAL PROJECT SRL are datorii la ANAF?

Nu. SIAL PROJECT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SIAL PROJECT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].