ActivăSRL

SHOEFIX S.R.L.

Str. Bucureşti Nr. 66, Bl. d18, Sc. 2, Et. P, Ap. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400148

CAEN 9523: Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele

CUI
43571930
Reg. Com.
J12/187/2021
Înființată
18 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
391 mii lei
Profit net 2025
81 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.01.2021

Rezumat

Pe scurt

SHOEFIX S.R.L. (CUI 43571930) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele (CAEN 9523).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 390.960 lei (+61% față de 2024) și un profit net de 80.850 lei, cu 4 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43571930
Nr. Reg. Com.
J12/187/2021
EUID
ROONRC.J12/187/2021
Cod CAEN principal
9523 - Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele
Data înființării
18 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bucureşti Nr. 66, Bl. d18, Sc. 2, Et. P, Ap. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400148

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• AND••• TEO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+61,3% față de 2024

390.960 RON

2024: 242.312 RON

0100k200k300k400k20212022202320242025Anul 2021: 43.387 RONAnul 2022: 116.245 RONAnul 2023: 172.732 RONAnul 2024: 242.312 RONAnul 2025: 390.960 RON

Profit net 2025

+420,8% față de 2024

80.850 RON

2024: -25.205 RON

-50k050k100k20212022202320242025Anul 2021: -39.255 RONAnul 2022: -11.518 RONAnul 2023: -35.837 RONAnul 2024: -25.205 RONAnul 2025: 80.850 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    391 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    173 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,60Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 60% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
124%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

124% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/187/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SHOEFIX S.R.L.

Este SHOEFIX S.R.L. activă?

Da. SHOEFIX S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SHOEFIX S.R.L.?

Cifra de afaceri a SHOEFIX S.R.L. în 2025 a fost de 390.960 lei, în creștere cu 61% față de 2024.

Ce profit a avut SHOEFIX S.R.L. în 2025?

În 2025, SHOEFIX S.R.L. a înregistrat un profit net de 80.850 lei.

Ce activitate are SHOEFIX S.R.L.?

Activitatea principală a SHOEFIX S.R.L. este Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele (CAEN 9523).

Unde are sediul SHOEFIX S.R.L.?

SHOEFIX S.R.L. are sediul social la adresa Str. București Nr. 66, Bl. d18, Sc. 2, Et. P, Ap. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400148.

SHOEFIX S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. SHOEFIX S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SHOEFIX S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SHOEFIX S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SHOEFIX S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].