ActivăSRL

SHEINSPIRES S.R.L.

Str. Nicolae Labiş Nr. 86A, Bl. G1, Et. 4, Ap. 44, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
37124580
Reg. Com.
J2017000382085
Înființată
28 februarie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
189 mii lei
Profit net 2025
33 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.02.2017

Rezumat

Pe scurt

SHEINSPIRES S.R.L. (CUI 37124580) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 188.766 lei (+48% față de 2024) și un profit net de 32.663 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37124580
Nr. Reg. Com.
J2017000382085
EUID
ROONRC.J2017000382085
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
28 februarie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nicolae Labiş Nr. 86A, Bl. G1, Et. 4, Ap. 44, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• FLOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+47,5% față de 2024

188.766 RON

2024: 127.948 RON

050k100k150k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 87.339 RONAnul 2018: 140.088 RONAnul 2019: 122.383 RONAnul 2020: 118.700 RONAnul 2021: 75.073 RONAnul 2022: 110.538 RONAnul 2023: 134.288 RONAnul 2024: 127.948 RONAnul 2025: 188.766 RON

Profit net 2025

-23,2% față de 2024

32.663 RON

2024: 42.528 RON

020k40k60k80k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 60.255 RONAnul 2018: 68.390 RONAnul 2019: 29.355 RONAnul 2020: 67.422 RONAnul 2021: 14.517 RONAnul 2022: 42.316 RONAnul 2023: 21.276 RONAnul 2024: 42.528 RONAnul 2025: 32.663 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    189 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,53Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,53 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

22% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Schimbarea denumirii

    ISAC BUSINESS SRL → SHEINSPIRES S.R.L.

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/382/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SHEINSPIRES S.R.L.

Este SHEINSPIRES S.R.L. activă?

Da. SHEINSPIRES S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SHEINSPIRES S.R.L.?

Cifra de afaceri a SHEINSPIRES S.R.L. în 2025 a fost de 188.766 lei, în creștere cu 48% față de 2024.

Ce profit a avut SHEINSPIRES S.R.L. în 2025?

În 2025, SHEINSPIRES S.R.L. a înregistrat un profit net de 32.663 lei.

Ce activitate are SHEINSPIRES S.R.L.?

Activitatea principală a SHEINSPIRES S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde are sediul SHEINSPIRES S.R.L.?

SHEINSPIRES S.R.L. are sediul social la adresa Str. Nicolae Labiș Nr. 86A, Bl. G1, Et. 4, Ap. 44, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

SHEINSPIRES S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SHEINSPIRES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

SHEINSPIRES S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SHEINSPIRES S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SHEINSPIRES S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].