ActivăSRL

SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L.

Str. Vasile Conta Nr. 8, Mun. Craiova, Jud. Dolj

CAEN 8610: Activități de asistență spitalicească

CUI
39953401
Reg. Com.
J16/2098/2018
Înființată
3 octombrie 2018
Vechime
8 ani
Cifra de afaceri 2025
258 mii lei
Profit net 2025
157 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.10.2018

Rezumat

Pe scurt

SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. (CUI 39953401) este o societate cu răspundere limitată activă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități de asistență spitalicească (CAEN 8610).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 258.019 lei (-19% față de 2024) și un profit net de 156.893 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39953401
Nr. Reg. Com.
J16/2098/2018
EUID
ROONRC.J16/2098/2018
Cod CAEN principal
8610 - Activități de asistență spitalicească
Data înființării
3 octombrie 2018
Vechime
8 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vasile Conta Nr. 8, Mun. Craiova, Jud. Dolj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • AND••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-19,4% față de 2024

258.019 RON

2024: 319.996 RON

0100k200k300k400k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 0 RONAnul 2019: 62.252 RONAnul 2020: 100.580 RONAnul 2021: 181.199 RONAnul 2022: 249.848 RONAnul 2023: 371.067 RONAnul 2024: 319.996 RONAnul 2025: 258.019 RON

Profit net 2025

-29,5% față de 2024

156.893 RON

2024: 222.465 RON

-100k0100k200k300k400k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -45 RONAnul 2019: 48.906 RONAnul 2020: 85.866 RONAnul 2021: 166.705 RONAnul 2022: 213.399 RONAnul 2023: 309.597 RONAnul 2024: 222.465 RONAnul 2025: 156.893 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    258 mii lei
    Profit net
    157 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    320 mii lei
    Profit net
    222 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    371 mii lei
    Profit net
    310 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    250 mii lei
    Profit net
    213 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    167 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -45 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
61%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,00Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
23%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

23% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/2098/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L.

Este SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. activă?

Da. SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L.?

Cifra de afaceri a SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. în 2025 a fost de 258.019 lei, în scădere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. în 2025?

În 2025, SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. a înregistrat un profit net de 156.893 lei.

Ce activitate are SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L.?

Activitatea principală a SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. este Activități de asistență spitalicească (CAEN 8610).

Unde are sediul SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L.?

SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. are sediul social la adresa Str. Vasile Conta Nr. 8, Mun. Craiova, Jud. Dolj.

SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SHA EVOLUTION ONCOLOGY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].