ActivăSRL

SFI EVENT SRL

Str. Alexandru Ciurea Nr. 6, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400019

CAEN 5611: Restaurante

CUI
33744929
Reg. Com.
J2014003113122
Înființată
29 octombrie 2014
Vechime
11 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
5,5 mil. lei
Profit net 2025
693 mii lei
Angajați 2025
26

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.10.2014

Rezumat

Pe scurt

SFI EVENT SRL (CUI 33744929) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,51 mil. lei (+6,9% față de 2024) și un profit net de 693.470 lei, cu 26 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33744929
Nr. Reg. Com.
J2014003113122
EUID
ROONRC.J2014003113122
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
29 octombrie 2014
Vechime
11 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Ciurea Nr. 6, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400019

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • L••• EU••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,9% față de 2024

5.511.410 RON

2024: 5.156.837 RON

02 mil4 mil6 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 33.946 RONAnul 2018: 149.089 RONAnul 2019: 203.729 RONAnul 2020: 1.122.486 RONAnul 2021: 2.100.586 RONAnul 2022: 1.651.211 RONAnul 2023: 4.965.710 RONAnul 2024: 5.156.837 RONAnul 2025: 5.511.410 RON

Profit net 2025

+96,5% față de 2024

693.470 RON

2024: 352.867 RON

-250k0250k500k750k1 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: -21.678 RONAnul 2018: 34.731 RONAnul 2019: 22.472 RONAnul 2020: 14.890 RONAnul 2021: 237.530 RONAnul 2022: 150.197 RONAnul 2023: 878.458 RONAnul 2024: 352.867 RONAnul 2025: 693.470 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    5,5 mil. lei
    Profit net
    693 mii lei
    Angajați
    26
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5,2 mil. lei
    Profit net
    353 mii lei
    Angajați
    27
  • 2023

    Cifra de afaceri
    5,0 mil. lei
    Profit net
    878 mii lei
    Angajați
    23
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    150 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    238 mii lei
    Angajați
    11
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    18
  • 2019

    Cifra de afaceri
    204 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,01Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
38%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2017

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. 2015

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3113/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SFI EVENT SRL

Este SFI EVENT SRL activă?

Da. SFI EVENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SFI EVENT SRL?

Cifra de afaceri a SFI EVENT SRL în 2025 a fost de 5.511.410 lei (5,51 mil. lei), în creștere cu 6,9% față de 2024.

Ce profit a avut SFI EVENT SRL în 2025?

În 2025, SFI EVENT SRL a înregistrat un profit net de 693.470 lei.

Ce activitate are SFI EVENT SRL?

Activitatea principală a SFI EVENT SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul SFI EVENT SRL?

SFI EVENT SRL are sediul social la adresa Str. Alexandru Ciurea Nr. 6, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400019.

SFI EVENT SRL este plătitoare de TVA?

Da. SFI EVENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SFI EVENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. SFI EVENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SFI EVENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].