Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SERVLUMADY SRL (CUI 33807636) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Golești, Comuna Golești, județul Vrancea, înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 493.765 lei (-9,1% față de 2024) și un profit net de 235.034 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 143.840 lei |
| 2017 | - |
| 2018 | 203.171 lei |
| 2019 | 278.201 lei |
| 2020 | 337.618 lei |
| 2021 | 437.332 lei |
| 2022 | 435.127 lei |
| 2023 | 399.694 lei |
| 2024 | 543.456 lei |
| 2025 | 493.765 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 493.765 | 543.456 | 399.694 | 435.127 | 437.332 | 337.618 | 278.201 | 203.171 | - | 143.840 |
| Profit net | 235.034 | 330.104 | 252.836 | 270.558 | 254.432 | 158.513 | 82.558 | 13.982 | -36.326 | -27.128 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | 763 | 1.780 | 2.797 | - | 541 | 1.697 | 3.361 | 15.547 | 20.816 | 28.622 |
| Active circulante | 271.039 | 543.905 | 416.095 | 450.651 | 397.903 | 285.237 | 143.644 | 57.563 | 83.409 | 80.540 |
| Stocuri | - | - | 246 | 245 | - | - | - | - | 22.784 | 19.285 |
| Creanțe | 844 | 289.529 | 59.716 | 183.037 | 160.173 | 487 | 486 | 7.227 | 2.083 | 2.083 |
| Datorii | 36.528 | 215.314 | 29.078 | 179.853 | 4.986 | 13.722 | 32.306 | 40.969 | 86.066 | 54.677 |
| Capitaluri proprii | 235.274 | 330.371 | 389.814 | 270.798 | 393.458 | 273.212 | 114.699 | 32.141 | 18.159 | 54.485 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,42 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SERVLUMADY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SERVLUMADY SRL în 2025 a fost de 493.765 lei, în scădere cu 9,1% față de 2024.
În 2025, SERVLUMADY SRL a înregistrat un profit net de 235.034 lei.
Activitatea principală a SERVLUMADY SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
SERVLUMADY SRL are sediul social la adresa MATEI BASARAB Nr. 45, Sat Golești, Comuna Golești, Jud. Vrancea, 627150.
Da. SERVLUMADY SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SERVLUMADY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].