ActivăSRL

SERVCOM IMPEX SRL

Str. CODRULUI Nr. 38/A, Orş. Beclean, Jud. Bistriţa-Năsăud, 425100

CAEN 5611: Restaurante

CUI
3294385
Reg. Com.
J06/458/1992
Înființată
9 aprilie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
156 mii lei
Profit net 2025
11 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.04.1992

Rezumat

Pe scurt

SERVCOM IMPEX SRL (CUI 3294385) este o societate cu răspundere limitată activă din Beclean, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 1992. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 155.960 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 10.692 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3294385
Nr. Reg. Com.
J06/458/1992
EUID
ROONRC.J1992000458068
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
9 aprilie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. CODRULUI Nr. 38/A, Orş. Beclean, Jud. Bistriţa-Năsăud, 425100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PETR••• ELISAB••• EN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,4% față de 2024

155.960 RON

2024: 174.014 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 150.870 RONAnul 2017: 133.244 RONAnul 2018: 141.335 RONAnul 2019: 189.858 RONAnul 2020: 134.099 RONAnul 2021: 154.323 RONAnul 2022: 167.289 RONAnul 2023: 164.958 RONAnul 2024: 174.014 RONAnul 2025: 155.960 RON

Profit net 2025

+186,9% față de 2024

10.692 RON

2024: -12.301 RON

-20k-10k010k20k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 880 RONAnul 2017: 5.662 RONAnul 2018: -10.885 RONAnul 2019: 8.589 RONAnul 2020: -16.452 RONAnul 2021: -5.202 RONAnul 2022: 10.914 RONAnul 2023: -9.144 RONAnul 2024: -12.301 RONAnul 2025: 10.692 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    880 lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,26Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 26% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
351%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

351% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2002

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2000

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bistrița-Năsăud cu nr. J6/458/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SERVCOM IMPEX SRL

Este SERVCOM IMPEX SRL activă?

Da. SERVCOM IMPEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SERVCOM IMPEX SRL?

Cifra de afaceri a SERVCOM IMPEX SRL în 2025 a fost de 155.960 lei, în scădere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut SERVCOM IMPEX SRL în 2025?

În 2025, SERVCOM IMPEX SRL a înregistrat un profit net de 10.692 lei.

Ce activitate are SERVCOM IMPEX SRL?

Activitatea principală a SERVCOM IMPEX SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul SERVCOM IMPEX SRL?

SERVCOM IMPEX SRL are sediul social la adresa Str. CODRULUI Nr. 38/A, Orș. Beclean, Jud. Bistrița-Năsăud, 425100.

SERVCOM IMPEX SRL este plătitoare de TVA?

Nu. SERVCOM IMPEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

SERVCOM IMPEX SRL are datorii la ANAF?

Nu. SERVCOM IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SERVCOM IMPEX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].