SERVANDRE 90 SRL
Sat Stînceni, Comuna Stînceni, Jud. Mureş
CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- CUI
- 23193148
- Reg. Com.
- J26/205/2008
- Înființată
- 5 februarie 2008
- Vechime
- 18 ani, 8 luni
- Cifra de afaceri 2015
- 978 lei
- Profit net 2015
- 0 lei
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 09.05.2016
Rezumat
Pe scurt
SERVANDRE 90 SRL (CUI 23193148) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Stînceni, Comuna Stînceni, județul Mureș, înființată în 2008 și radiată în 2016. Activitatea principală era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 978 lei (-98% față de 2014), fără angajați declarați.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 23193148
- Nr. Reg. Com.
- J26/205/2008
- EUID
- ROONRC.J26/205/2008
- Cod CAEN principal
- 5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- Data înființării
- 5 februarie 2008
- Vechime
- 18 ani, 8 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Sat Stînceni, Comuna Stînceni, Jud. Mureş
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- SBA••• ANTON••• ADRI•••
- SBA••• AUREL•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2015, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2015
-97,6% față de 2014978 RON
2014: 41.375 RON
Profit net 2015
+100,0% față de 20140 RON
2014: -6.885 RON
Evoluție pe ani
2015
- Cifra de afaceri
- 978 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 41 mii lei
- Profit net
- -7 mii lei
- Angajați
- 1
2013
- Cifra de afaceri
- 306 mii lei
- Profit net
- 14 mii lei
- Angajați
- 3
2012
- Cifra de afaceri
- 637 mii lei
- Profit net
- 2 mii lei
- Angajați
- 3
2011
- Cifra de afaceri
- 302 mii lei
- Profit net
- -17 mii lei
- Angajați
- 3
2010
- Cifra de afaceri
- 82 mii lei
- Profit net
- -1 mii lei
- Angajați
- 3
2009
- Cifra de afaceri
- 56 mii lei
- Profit net
- -15 mii lei
- Angajați
- 2
2008
- Cifra de afaceri
- 196 mii lei
- Profit net
- 119 mii lei
- Angajați
- 2
Analiză
Indicatori financiari 2015
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2016
Stare încheiată la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
Radierea din Registrul Comerțului
Anularea înregistrării în scopuri de TVA
- 2015
Stare nouă la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
Stări încheiate la ONRC
Funcțiune; Este menționată o hotărâre de dizolvare judiciară cf. art.237 din Legea nr. 31/1990.
Stare nouă la ONRC: Este menționată o hotărâre de dizolvare judiciară cf. art.237 din Legea nr. 31/1990
Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2008 - 2012)Restrânge cronologia
- 2012
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2008
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/205/2008.
Cel mai mare profit net din istoric
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre SERVANDRE 90 SRL
Este SERVANDRE 90 SRL activă?
Nu. SERVANDRE 90 SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.
Care este cifra de afaceri a SERVANDRE 90 SRL?
Cifra de afaceri a SERVANDRE 90 SRL în 2015 a fost de 978 lei, în scădere cu 98% față de 2014.
Ce profit a avut SERVANDRE 90 SRL în 2015?
În 2015, SERVANDRE 90 SRL a încheiat anul fără profit și fără pierdere.
Ce activitate avea SERVANDRE 90 SRL?
Activitatea principală a SERVANDRE 90 SRL era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
Unde avea sediul SERVANDRE 90 SRL?
SERVANDRE 90 SRL avea sediul social la adresa Sat Stînceni, Comuna Stînceni, Jud. Mureș.
SERVANDRE 90 SRL are datorii la ANAF?
Nu. SERVANDRE 90 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre SERVANDRE 90 SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].