ActivăSRL

SERCLA COM SRL

Str. Lunii Nr. 4, Bl. 4, Sc. A, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500327

CAEN 7021: Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CUI
6816580
Reg. Com.
J08/3797/1994
Înființată
22 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
79 mii lei
Profit net 2025
-24 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.01.1995

Rezumat

Pe scurt

SERCLA COM SRL (CUI 6816580) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 1994. Activitatea principală este Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN 7021).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 78.752 lei (-41% față de 2024) și o pierdere netă de 24.399 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6816580
Nr. Reg. Com.
J08/3797/1994
EUID
ROONRC.J08/3797/1994
Cod CAEN principal
7021 - Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Data înființării
22 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lunii Nr. 4, Bl. 4, Sc. A, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500327

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VRÎNCE••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-41,2% față de 2024

78.752 RON

2024: 133.893 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 14.750 RONAnul 2017: 18.144 RONAnul 2018: 187.380 RONAnul 2019: 273.207 RONAnul 2020: 544.002 RONAnul 2021: 419.784 RONAnul 2022: 368.599 RONAnul 2023: 90.165 RONAnul 2024: 133.893 RONAnul 2025: 78.752 RON

Profit net 2025

-754,8% față de 2024

-24.399 RON

2024: 3.726 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -2.465 RONAnul 2017: -1.646 RONAnul 2018: 168.364 RONAnul 2019: 251.698 RONAnul 2020: 518.992 RONAnul 2021: 292.503 RONAnul 2022: 283.239 RONAnul 2023: 7.853 RONAnul 2024: 3.726 RONAnul 2025: -24.399 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    369 mii lei
    Profit net
    283 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    420 mii lei
    Profit net
    293 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    544 mii lei
    Profit net
    519 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    273 mii lei
    Profit net
    252 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    187 mii lei
    Profit net
    168 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-31%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 31 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,46Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 46% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
96%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

96% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3797/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SERCLA COM SRL

Este SERCLA COM SRL activă?

Da. SERCLA COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SERCLA COM SRL?

Cifra de afaceri a SERCLA COM SRL în 2025 a fost de 78.752 lei, în scădere cu 41% față de 2024.

Ce profit a avut SERCLA COM SRL în 2025?

În 2025, SERCLA COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 24.399 lei.

Ce activitate are SERCLA COM SRL?

Activitatea principală a SERCLA COM SRL este Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN 7021).

Unde are sediul SERCLA COM SRL?

SERCLA COM SRL are sediul social la adresa Str. Lunii Nr. 4, Bl. 4, Sc. A, Ap. 10, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500327.

SERCLA COM SRL este plătitoare de TVA?

Da. SERCLA COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SERCLA COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. SERCLA COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SERCLA COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].