Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SERAFOS PROD SRL (CUI 36922761) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Clinceni, Comuna Clinceni, județul Ilfov, înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN 1013).
În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 2,71 mil. lei (+6,8% față de 2022) și un profit net de 45.534 lei, cu 5 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 993.352 lei |
| 2018 | 2.331.075 lei |
| 2019 | 2.977.795 lei |
| 2020 | 3.613.531 lei |
| 2021 | 2.901.098 lei |
| 2022 | 2.542.003 lei |
| 2023 | 2.714.662 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.714.662 | 2.542.003 | 2.901.098 | 3.613.531 | 2.977.795 | 2.331.075 | 993.352 |
| Profit net | 45.534 | 359.099 | 381.973 | 407.749 | 169.552 | 167.336 | 157.049 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 4 | 7 | 8 | 7 | 6 | 5 |
| Active imobilizate | 47.212 | 90.680 | 101.736 | 166.053 | 251.505 | 96.458 | 11.046 |
| Active circulante | 1.460.023 | 1.568.319 | 1.205.957 | 950.543 | 616.158 | 942.459 | 470.100 |
| Stocuri | 392.605 | 329.492 | 34.030 | 91.792 | 306.843 | 233.183 | 108.217 |
| Creanțe | 897.530 | 588.848 | 273.221 | 541.240 | 131.207 | 203.630 | 68.723 |
| Datorii | 1.451.680 | 1.298.700 | 916.771 | 707.647 | 696.911 | 870.381 | 323.097 |
| Capitaluri proprii | 55.555 | 360.299 | 390.922 | 408.949 | 170.752 | 168.536 | 158.049 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,01 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
96% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SERAFOS PROD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SERAFOS PROD SRL în 2023 a fost de 2.714.662 lei (2,71 mil. lei), în creștere cu 6,8% față de 2022.
În 2023, SERAFOS PROD SRL a înregistrat un profit net de 45.534 lei.
Activitatea principală a SERAFOS PROD SRL este Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN 1013).
SERAFOS PROD SRL are sediul social la adresa IZVORULUI Nr. 6D, Camera nr. 1, Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Jud. Ilfov, 77060.
Nu. SERAFOS PROD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. SERAFOS PROD SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].