Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SENTITECH S.R.L. (CUI 40059570) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dudești, Comuna Dudești, județul Brăila, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 997.034 lei (-19% față de 2024) și un profit net de 479.785 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | 10.430 lei |
| 2019 | 36.200 lei |
| 2020 | 27.660 lei |
| 2021 | 230.353 lei |
| 2022 | 698.914 lei |
| 2023 | 1.147.816 lei |
| 2024 | 1.238.006 lei |
| 2025 | 997.034 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 997.034 | 1.238.006 | 1.147.816 | 698.914 | 230.353 | 27.660 | 36.200 | 10.430 |
| Profit net | 479.785 | 540.804 | 412.990 | 562.659 | 180.742 | 4.656 | -2.605 | 8.727 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | - | - | - |
| Active imobilizate | 32.584 | 40.444 | 7.476 | 111 | - | 27 | 2.444 | 4.560 |
| Active circulante | 348.537 | 528.640 | 780.495 | 706.313 | 173.793 | 11.226 | 11.311 | 5.797 |
| Stocuri | - | 11.317 | 7.080 | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 86.296 | 359.328 | 554.485 | 686.371 | 43.947 | - | 8.800 | - |
| Datorii | 74.242 | 184.019 | 64.378 | 69.868 | 7 | 275 | 7.566 | 1.513 |
| Capitaluri proprii | 306.879 | 385.065 | 723.708 | 636.806 | 178.786 | 10.978 | 6.322 | 8.927 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,69 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SENTITECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SENTITECH S.R.L. în 2025 a fost de 997.034 lei, în scădere cu 19% față de 2024.
În 2025, SENTITECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 479.785 lei.
Activitatea principală a SENTITECH S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
SENTITECH S.R.L. are sediul social la adresa BISERICII Nr. 4, CAMERA 1, Sat Dudești, Comuna Dudești, Jud. Brăila, 817040.
Da. SENTITECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. SENTITECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].