RadiatăSRL

SENIOR SRL

Str. S.ISTVAN Nr. 46, Mun. Sighetu Marmaţiei, Jud. Maramureş

CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
4294820
Reg. Com.
J24/1378/1993
Înființată
14 iunie 1993
Vechime
33 de ani, 4 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 31.03.2004

Rezumat

Pe scurt

SENIOR SRL (CUI 4294820) a fost o societate cu răspundere limitată din Sighetu Marmației, județul Maramureș, înființată în 1993 și radiată în 2004. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
4294820
Nr. Reg. Com.
J24/1378/1993
EUID
ROONRC.J24/1378/1993
Cod CAEN principal
5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
14 iunie 1993
Vechime
33 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. S.ISTVAN Nr. 46, Mun. Sighetu Marmaţiei, Jud. Maramureş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • AL••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2004

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/1378/1993.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SENIOR SRL

Este SENIOR SRL activă?

Nu. SENIOR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2004.

Ce activitate avea SENIOR SRL?

Activitatea principală a SENIOR SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Unde avea sediul SENIOR SRL?

SENIOR SRL avea sediul social la adresa Str. S.ISTVAN Nr. 46, Mun. Sighetu Marmației, Jud. Maramureș.

SENIOR SRL are datorii la ANAF?

Nu. SENIOR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SENIOR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].