Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SENESE RO SRL (CUI 15094518) este o societate cu răspundere limitată activă din Botoșani, înființată în 2002. Activitatea principală este Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN 2229).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,71 mil. lei (-16% față de 2024) și un profit net de 83.527 lei, cu 9 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 6.473.979 lei |
| 2017 | 6.101.821 lei |
| 2018 | 6.484.424 lei |
| 2019 | 5.711.014 lei |
| 2020 | 5.167.622 lei |
| 2021 | 6.709.966 lei |
| 2022 | 9.153.343 lei |
| 2023 | 6.126.144 lei |
| 2024 | 4.408.609 lei |
| 2025 | 3.714.715 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.714.715 | 4.408.609 | 6.126.144 | 9.153.343 | 6.709.966 | 5.167.622 | 5.711.014 | 6.484.424 | 6.101.821 | 6.473.979 |
| Profit net | 83.527 | 392.945 | 921.891 | 1.532.530 | 572.014 | 908.198 | 422.606 | 640.090 | 563.769 | 1.181.721 |
| Număr mediu de angajați | 9 | 10 | 11 | 11 | 10 | 11 | 11 | 11 | 11 | 9 |
| Active imobilizate | 567.743 | 667.434 | 761.409 | 873.224 | 990.573 | 1.109.236 | 1.116.760 | 1.206.750 | 1.418.576 | 1.369.123 |
| Active circulante | 2.775.430 | 3.075.168 | 3.002.606 | 4.402.050 | 4.875.687 | 3.877.087 | 3.496.759 | 3.614.975 | 3.574.859 | 3.560.407 |
| Stocuri | 640.016 | 567.883 | 646.007 | 637.175 | 1.188.320 | 493.108 | 554.618 | 324.838 | 658.056 | 476.488 |
| Creanțe | 1.313.445 | 1.333.440 | 1.615.919 | 3.024.872 | 2.917.110 | 2.653.862 | 2.345.038 | 2.993.026 | 2.400.280 | 2.615.230 |
| Datorii | 297.345 | 494.294 | 622.645 | 1.086.836 | 1.464.862 | 725.301 | 836.718 | 1.094.705 | 1.422.680 | 1.485.230 |
| Capitaluri proprii | 3.045.828 | 3.248.308 | 3.141.370 | 4.188.438 | 4.401.398 | 4.261.022 | 3.784.462 | 3.727.020 | 3.570.755 | 3.450.390 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,33 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
8,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SENESE RO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SENESE RO SRL în 2025 a fost de 3.714.715 lei (3,71 mil. lei), în scădere cu 16% față de 2024.
În 2025, SENESE RO SRL a înregistrat un profit net de 83.527 lei.
Activitatea principală a SENESE RO SRL este Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN 2229).
SENESE RO SRL are sediul social la adresa Calea NATIONALA Nr. 1, Municipiul Botoșani, Jud. Botoșani, 6800.
Da. SENESE RO SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. SENESE RO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].