ActivăSRL

SELONE SRL

Bld. Unirii Nr. 43, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600398

CAEN 5510: Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CUI
24505272
Reg. Com.
J2008001720048
Înființată
23 septembrie 2008
Vechime
18 ani
Cifra de afaceri 2025
7,1 mil. lei
Profit net 2025
838 mii lei
Angajați 2025
17

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.09.2008

Rezumat

Pe scurt

SELONE SRL (CUI 24505272) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2008. Activitatea principală este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,07 mil. lei (+14% față de 2024) și un profit net de 838.339 lei, cu 17 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24505272
Nr. Reg. Com.
J2008001720048
EUID
ROONRC.J2008001720048
Cod CAEN principal
5510 - Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Data înființării
23 septembrie 2008
Vechime
18 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Unirii Nr. 43, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600398

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CUR••• PETR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+14,0% față de 2024

7.070.150 RON

2024: 6.202.476 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 108.964 RONAnul 2017: 146.780 RONAnul 2018: 109.245 RONAnul 2019: 521.533 RONAnul 2020: 508.771 RONAnul 2021: 1.261.025 RONAnul 2022: 2.325.978 RONAnul 2023: 4.479.613 RONAnul 2024: 6.202.476 RONAnul 2025: 7.070.150 RON

Profit net 2025

-27,1% față de 2024

838.339 RON

2024: 1.149.260 RON

-500k0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 53.751 RONAnul 2017: 68.592 RONAnul 2018: -40.052 RONAnul 2019: 12.635 RONAnul 2020: -37.070 RONAnul 2021: 300.745 RONAnul 2022: 1.429.832 RONAnul 2023: 158.629 RONAnul 2024: 1.149.260 RONAnul 2025: 838.339 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    7,1 mil. lei
    Profit net
    838 mii lei
    Angajați
    17
  • 2024

    Cifra de afaceri
    6,2 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    18
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,5 mil. lei
    Profit net
    159 mii lei
    Angajați
    12
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    301 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    509 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    522 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    -40 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,26Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 26% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
74%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

74% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1720/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SELONE SRL

Este SELONE SRL activă?

Da. SELONE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SELONE SRL?

Cifra de afaceri a SELONE SRL în 2025 a fost de 7.070.150 lei (7,07 mil. lei), în creștere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut SELONE SRL în 2025?

În 2025, SELONE SRL a înregistrat un profit net de 838.339 lei.

Ce activitate are SELONE SRL?

Activitatea principală a SELONE SRL este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

Unde are sediul SELONE SRL?

SELONE SRL are sediul social la adresa Bld. Unirii Nr. 43, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600398.

SELONE SRL este plătitoare de TVA?

Da. SELONE SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SELONE SRL are datorii la ANAF?

Nu. SELONE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SELONE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].