Marjă netă
SlabFirma a pierdut 10,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
SELEGA SRL (CUI 28373921) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpulung, județul Argeș, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 125.711 lei (+20% față de 2024) și o pierdere netă de 13.104 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 37.862 lei |
| 2017 | 46.265 lei |
| 2018 | 44.840 lei |
| 2019 | 53.765 lei |
| 2020 | 59.600 lei |
| 2021 | 118.770 lei |
| 2022 | 182.910 lei |
| 2023 | 304.858 lei |
| 2024 | 104.974 lei |
| 2025 | 125.711 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 125.711 | 104.974 | 304.858 | 182.910 | 118.770 | 59.600 | 53.765 | 44.840 | 46.265 | 37.862 |
| Profit net | -13.104 | -128.166 | 126.231 | 103.960 | 45.533 | 25.329 | 13.373 | 2.390 | -6.810 | -4.547 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 33.484 | 23.386 | 27.513 | 32.235 | 21.143 | 595 | 595 | 595 | - | - |
| Active circulante | 151.493 | 174.321 | 275.842 | 142.997 | 50.747 | 72.134 | 44.861 | 31.496 | 20.630 | 6.472 |
| Stocuri | 106.814 | 53.729 | 409 | 14.367 | 5.340 | 15.201 | 15.065 | 14.165 | 11.517 | 5.807 |
| Creanțe | 13.226 | 12.489 | 10.540 | 1.552 | 1.540 | 4.818 | - | 3.713 | - | - |
| Datorii | 32.977 | 32.603 | 10.085 | 8.192 | 8.811 | 55.182 | 53.239 | 53.246 | 44.175 | 23.206 |
| Capitaluri proprii | 152.000 | 165.104 | 293.270 | 167.040 | 63.079 | 17.547 | -7.783 | -21.155 | -23.545 | -16.734 |
Firma a pierdut 10,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,59 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. SELEGA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a SELEGA SRL în 2025 a fost de 125.711 lei, în creștere cu 20% față de 2024.
În 2025, SELEGA SRL a înregistrat o pierdere netă de 13.104 lei.
Activitatea principală a SELEGA SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).
SELEGA SRL are sediul social la adresa MATEI BASARAB Nr. 33, CAMERA 3, Municipiul Câmpulung, Jud. Argeș, 115100.
Nu. SELEGA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. SELEGA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].