ActivăSRL

SEICEAN V S.R.L.

Str. Timotei Cipariu Nr. 9, Mun. Blaj, Jud. Alba, 515400

CAEN 1011: Prelucrarea și conservarea cărnii

CUI
1766864
Reg. Com.
J01/59/1992
Înființată
22 ianuarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
567 mii lei
Profit net 2025
197 lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.11.1992

Rezumat

Pe scurt

SEICEAN V S.R.L. (CUI 1766864) este o societate cu răspundere limitată activă din Blaj, județul Alba, înființată în 1992. Activitatea principală este Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN 1011).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 566.838 lei (-5,3% față de 2024) și un profit net de 197 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1766864
Nr. Reg. Com.
J01/59/1992
EUID
ROONRC.J01/59/1992
Cod CAEN principal
1011 - Prelucrarea și conservarea cărnii
Data înființării
22 ianuarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Timotei Cipariu Nr. 9, Mun. Blaj, Jud. Alba, 515400

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0258••••••
  • 0258••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SEIC••• AURE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,3% față de 2024

566.838 RON

2024: 598.439 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 349.881 RONAnul 2017: 440.835 RONAnul 2018: 399.373 RONAnul 2019: 358.748 RONAnul 2020: 590.855 RONAnul 2021: 530.688 RONAnul 2022: 522.009 RONAnul 2023: 566.450 RONAnul 2024: 598.439 RONAnul 2025: 566.838 RON

Profit net 2025

-97,1% față de 2024

197 RON

2024: 6.779 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -30.650 RONAnul 2017: -25.794 RONAnul 2018: -33.219 RONAnul 2019: -42.500 RONAnul 2020: 38.119 RONAnul 2021: 9.140 RONAnul 2022: 14.937 RONAnul 2023: 80.512 RONAnul 2024: 6.779 RONAnul 2025: 197 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    567 mii lei
    Profit net
    197 lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    598 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    566 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    522 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    531 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    591 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    359 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    399 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    441 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    350 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,16Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
144%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

144% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/59/1992, sub denumirea SEICEAN V SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SEICEAN V S.R.L.

Este SEICEAN V S.R.L. activă?

Da. SEICEAN V S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SEICEAN V S.R.L.?

Cifra de afaceri a SEICEAN V S.R.L. în 2025 a fost de 566.838 lei, în scădere cu 5,3% față de 2024.

Ce profit a avut SEICEAN V S.R.L. în 2025?

În 2025, SEICEAN V S.R.L. a înregistrat un profit net de 197 lei.

Ce activitate are SEICEAN V S.R.L.?

Activitatea principală a SEICEAN V S.R.L. este Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN 1011).

Unde are sediul SEICEAN V S.R.L.?

SEICEAN V S.R.L. are sediul social la adresa Str. Timotei Cipariu Nr. 9, Mun. Blaj, Jud. Alba, 515400.

SEICEAN V S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SEICEAN V S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SEICEAN V S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SEICEAN V S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SEICEAN V S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].