ActivăSRL

SECUROSTING SRL

Str. Carpaţilor Nr. 60, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500269

CAEN 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CUI
31286230
Reg. Com.
J2013000308089
Înființată
26 februarie 2013
Vechime
13 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
84 mii lei
Profit net 2025
-39 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.02.2013

Rezumat

Pe scurt

SECUROSTING SRL (CUI 31286230) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2013. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 83.639 lei (-17% față de 2024) și o pierdere netă de 39.032 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31286230
Nr. Reg. Com.
J2013000308089
EUID
ROONRC.J2013000308089
Cod CAEN principal
8299 - Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Data înființării
26 februarie 2013
Vechime
13 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Carpaţilor Nr. 60, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500269

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • G••• VASI••• A•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-17,0% față de 2024

83.639 RON

2024: 100.771 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 24.337 RONAnul 2017: 24.270 RONAnul 2018: 7.036 RONAnul 2019: 376.757 RONAnul 2020: 760.991 RONAnul 2021: 379.844 RONAnul 2022: 2.847.273 RONAnul 2023: 129.185 RONAnul 2024: 100.771 RONAnul 2025: 83.639 RON

Profit net 2025

-230,9% față de 2024

-39.032 RON

2024: -11.797 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.714 RONAnul 2017: 14.317 RONAnul 2018: -1.161 RONAnul 2019: 103.893 RONAnul 2020: 261.867 RONAnul 2021: 257.820 RONAnul 2022: 545.830 RONAnul 2023: -15.331 RONAnul 2024: -11.797 RONAnul 2025: -39.032 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    546 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    380 mii lei
    Profit net
    258 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    761 mii lei
    Profit net
    262 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    377 mii lei
    Profit net
    104 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-47%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 46,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,99Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 99% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
101%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

101% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/308/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SECUROSTING SRL

Este SECUROSTING SRL activă?

Da. SECUROSTING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SECUROSTING SRL?

Cifra de afaceri a SECUROSTING SRL în 2025 a fost de 83.639 lei, în scădere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut SECUROSTING SRL în 2025?

În 2025, SECUROSTING SRL a înregistrat o pierdere netă de 39.032 lei.

Ce activitate are SECUROSTING SRL?

Activitatea principală a SECUROSTING SRL este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

Unde are sediul SECUROSTING SRL?

SECUROSTING SRL are sediul social la adresa Str. Carpaților Nr. 60, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500269.

SECUROSTING SRL este plătitoare de TVA?

Da. SECUROSTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SECUROSTING SRL are datorii la ANAF?

Nu. SECUROSTING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SECUROSTING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].