ActivăSRL

SECURITY GUARD SRL

Str. Pictor Oscar Obedeanu Nr. 70, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200217

CAEN 8009: Alte activități de protecție n.c.a.

CUI
24184857
Reg. Com.
J2008001381164
Înființată
14 iulie 2008
Vechime
18 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2024
31 mii lei
Profit net 2024
5 mii lei
Angajați 2024
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.07.2008

Rezumat

Pe scurt

SECURITY GUARD SRL (CUI 24184857) este o societate cu răspundere limitată activă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2008. Activitatea principală este Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN 8009).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 30.672 lei (-78% față de 2023) și un profit net de 4.733 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24184857
Nr. Reg. Com.
J2008001381164
EUID
ROONRC.J2008001381164
Cod CAEN principal
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
Data înființării
14 iulie 2008
Vechime
18 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Pictor Oscar Obedeanu Nr. 70, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200217

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PANAITE••• MI••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-77,5% față de 2023

30.672 RON

2023: 136.329 RON

050k100k150k2011201220132014201520172018201920232024Anul 2011: 95.928 RONAnul 2012: 105.085 RONAnul 2013: 69.854 RONAnul 2014: 52.412 RONAnul 2015: 51.037 RONAnul 2017: 34.242 RONAnul 2018: 71.228 RONAnul 2019: 75.978 RONAnul 2023: 136.329 RONAnul 2024: 30.672 RON

Profit net 2024

-86,4% față de 2023

4.733 RON

2023: 34.824 RON

010k20k30k40k2011201220132014201520172018201920232024Anul 2011: 6.090 RONAnul 2012: 5.965 RONAnul 2013: 72 RONAnul 2014: 416 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2017: 45 RONAnul 2018: 258 RONAnul 2019: 22 RONAnul 2023: 34.824 RONAnul 2024: 4.733 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    22 lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    258 lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    45 lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    416 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    72 lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    105 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în scădere
20172018201920232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,76Față de anul anterior: stabil
20172018201920232024

Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
124%Față de anul anterior: stabil
20172018201920232024

124% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/1381/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SECURITY GUARD SRL

Este SECURITY GUARD SRL activă?

Da. SECURITY GUARD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SECURITY GUARD SRL?

Cifra de afaceri a SECURITY GUARD SRL în 2024 a fost de 30.672 lei, în scădere cu 78% față de 2023.

Ce profit a avut SECURITY GUARD SRL în 2024?

În 2024, SECURITY GUARD SRL a înregistrat un profit net de 4.733 lei.

Ce activitate are SECURITY GUARD SRL?

Activitatea principală a SECURITY GUARD SRL este Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN 8009).

Unde are sediul SECURITY GUARD SRL?

SECURITY GUARD SRL are sediul social la adresa Str. Pictor Oscar Obedeanu Nr. 70, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200217.

SECURITY GUARD SRL este plătitoare de TVA?

Da. SECURITY GUARD SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

SECURITY GUARD SRL are datorii la ANAF?

Nu. SECURITY GUARD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SECURITY GUARD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].