SECOMIN SRL Radiată SRL

Înființată 11.10.2002
Str. Băltiţa Nr. 10, Bl. B33, Sc. 2, Et. 2, Ap. 23, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 0 7022, Activități de consultanță pentru afaceri și management

Prezentare

Pe scurt

SECOMIN SRL (CUI 14937184) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 4), înființată în 2002 și radiată în 2017. Activitatea principală era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Ultimul bilanț, din 2014, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 8.223 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2016
-
Profit net 2016
0lei
Angajați 2016
-
Marjă netă
-
Capital social
400lei
Vechime
24ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2016
Cifra de afaceri
AnValoare
2008604.324 lei
2009-
2010318.334 lei
201161.800 lei
20120 lei
20130 lei
20140 lei
2015-
2016-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201620152014201320122011201020092008
Cifra de afaceri--00061.800318.334-604.324
Profit net0--8.223-24.476-3.20712.790140.044-66.102187.913
Număr mediu de angajați----1-111
Active imobilizate026.63926.63930.26644.77510.2511.71835.55357.188
Active circulante14.23326.59226.59230.68746.88697.003271.10230.387448.844
Stocuri06.4616.4616.1611.887----
Creanțe14.23314.41614.41614.30318.51220.0919.54120.994301.763
Datorii6337467462456.47718.86367.219383255.562
Capitaluri proprii13.60052.48552.48560.70885.18488.391205.60165.557250.470
Ultimul bilanț: 2016. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2016

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
22,48 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 22,48 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
4,4% Față de anul anterior: în creștere

4,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 28.06.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
14937184
Nr. Reg. Com.
J40/10112/2002
EUID
ROONRC.J40/10112/2002
Cod CAEN principal
7022, Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
11 octombrie 2002
Vechime
24 de ani
Formă juridică
SRL
Capital social
400 lei (bilanț 2016)
Adresă sediu
Str. Băltiţa Nr. 10, Bl. B33, Sc. 2, Et. 2, Ap. 23, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 0
Domiciliu fiscal
Str. Baltita Nr. 10, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 41477

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0740••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • IRI••• NICO•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Stări încheiate la ONRC Întrerupere temporară de activitate; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2008. ONRC
2017
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  2. Stare nouă la ONRC: Lichidare ONRC
2014
  1. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
  3. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2004
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2002
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/10112/2002. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre SECOMIN SRL

Este SECOMIN SRL activă?

Nu. SECOMIN SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.

Ce profit a avut SECOMIN SRL în 2014?

În 2014, SECOMIN SRL a înregistrat o pierdere netă de 8.223 lei.

Ce activitate avea SECOMIN SRL?

Activitatea principală a SECOMIN SRL era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde avea sediul SECOMIN SRL?

SECOMIN SRL avea sediul social la adresa Str. Băltița Nr. 10, Bl. B33, Sc. 2, Et. 2, Ap. 23, București Sectorul 4, Jud. București, 0.

SECOMIN SRL are datorii la ANAF?

Nu. SECOMIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SECOMIN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].