ActivăSRL

SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L.

CIZER Nr. 350, Sat Cizer Com. Cizer, Jud. Sălaj, 457075

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
36980860
Reg. Com.
J2017000036317
Înființată
3 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
686 mii lei
Profit net 2025
35 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.02.2017

Rezumat

Pe scurt

SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. (CUI 36980860) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Cizer, județul Sălaj, înființată în 2017. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 686.151 lei (-21% față de 2024) și un profit net de 35.350 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36980860
Nr. Reg. Com.
J2017000036317
EUID
ROONRC.J2017000036317
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
3 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
CIZER Nr. 350, Sat Cizer Com. Cizer, Jud. Sălaj, 457075

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CRIS••• SEBAST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-20,6% față de 2024

686.151 RON

2024: 864.094 RON

0250k500k750k1 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 304.920 RONAnul 2018: 568.975 RONAnul 2019: 941.249 RONAnul 2020: 747.614 RONAnul 2021: 759.042 RONAnul 2022: 996.776 RONAnul 2023: 914.095 RONAnul 2024: 864.094 RONAnul 2025: 686.151 RON

Profit net 2025

-77,5% față de 2024

35.350 RON

2024: 156.890 RON

0100k200k300k400k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 33.302 RONAnul 2018: 54.671 RONAnul 2019: 174.027 RONAnul 2020: 90.653 RONAnul 2021: 44.713 RONAnul 2022: 213.110 RONAnul 2023: 339.764 RONAnul 2024: 156.890 RONAnul 2025: 35.350 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    686 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    864 mii lei
    Profit net
    157 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    914 mii lei
    Profit net
    340 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    997 mii lei
    Profit net
    213 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    759 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    748 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    941 mii lei
    Profit net
    174 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    569 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    305 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,44Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,44 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
43%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Sălaj cu nr. J31/36/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L.

Este SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. activă?

Da. SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L.?

Cifra de afaceri a SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. în 2025 a fost de 686.151 lei, în scădere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. în 2025?

În 2025, SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. a înregistrat un profit net de 35.350 lei.

Ce activitate are SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L.?

Activitatea principală a SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L.?

SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. are sediul social la adresa CIZER Nr. 350, Sat Cizer Com. Cizer, Jud. Sălaj, 457075.

SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SEBY CRISTEA COMPANY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].